Vyprask rakoskou lizani zadecku

Veľmi som sa tešil, lebo som bol zvedavý kde otec robí a myslel som že nám ukáže nejaké zbrane alebo vojenskú techniku. O 16,30 sme boli pri vojenskej bráne, onedlho prišiel otec, niečo povedal vojakovi čo mal na sebe červené šnúry a ten nás pustil dnu. Išli sme za otcom do jednej budovy. Tam na chodbe boli stoličky na ktorých sedelo možno zo   10 vojakov v modrých teplákoch. Otec zaklepal na dvere a vošiel dnu, mi sme išli za ním ako husi. V miestnosti popri stene boli ďalšie stoličky, na ktorých sedeli ďalší vojaci.

Pri okne starší pán v bielom plášti strihal jedného   z vojakov, ktorý bol zahalený bielou plachtou z pod ktorej vytŕčali nohy v modrých teplákoch a zelených teniskách. Onedlho vojak vstal z kresla a nahlásil holičovi nejaké údaje.

Nech sa páči, ukázal holič na mňa. Sadol som si do kresla. Opýtal sa holič otca. Na nováčika, veliteľský zahlásil otec. Vo veľkom zrkadle som videl, ako   nielen bratia ale i vojaci upreli pohľady na mňa a holiča.

Holič mi dal hlavu do predklonu, rozozvučala sa mašinka a ja ju cítim už rozohriaty kov ako postupuje od krku smerom k temenu hlavy. Po niekoľkých ťahoch už ju cítim na pravom boku a následne i na ľavom.

Holič si vymenil stíhaciu časť na mašinke a pár ťahmi skrátil vlasy na vrchu hlavy. Navlhčil boky a britvou upravil okraje a okolie uší. Pozrel som do zrkadla a vytreštil som oči. Hlava bola dokonale vyholená a na vrchole hlavy som nemal asi ani centimetrové vlasy. Jožko posúval do kresla najmladšieho Ota, ako by sa chcel vyhnúť ostrihaniu. Miestnosť bola dosť úzka, preto som sa postavil neďaleko od holičského kresla a sledoval som zručnosť holiča.

Obzrel som sa za seba, neuniklo mi že si ma niektorý vojaci obzerajú. Cítil som sa ako vo výkladnej skrini. Ota v kresle vystriedal Peťko a na záver aj Jožko.

Zo slušnosti sme sa poďakovali holičovi, pozdravili nasadili si čiapky. Otec nás vyprevadil po bránu a vrátil sa späť do práce. Cestou domou som sa opýtal Jožka, prečo nešiel prvý do kresla, ako to bolo doteraz. No, aj by som išiel, ale teba zavolal holič prvého. No keď som videl uprené pohľady tých vojakov ako na teba pozerajú vyslal som po tebe radšej Ota. Veď máme ešte kratšie vlasy ako sme mávali a aj ten vojak pred tebou mal dlhšie vlasy, keď odchádzal od holiča.

Vieš si predstaviť čo nás čaká zajtra v škole? Radšej na to ani nemyslím, odpovedal som. Po príchode domov sme sa prezliekli do teplákov. Idem do pivnice oznámil mi Jožko, príď za mnou. Jožko sa už hral so svojim penisom.

Kľakol som si pred neho a dal som si jeho penis do úst, onedlho do vybral   a už som cítil teplé semeno na tvarý. Strekol mi aj do oka, to bolo dosť nepríjemné. Jazykom som očistil zvyšky semena. Postav sa, oznámil mi. Stiahol mi tepláky a trenky, môj penis už pomaly rástol, rukou s ním Jožko pohonil a strčil si ho do úst ani za minúty mi začalo búriť v penise, rýchlo som ho vytiahol a výstek som nasmeroval na zem. Urobili sme po mne poriadok a po jednom sme sa vrátili späť do bytu.

Večer sme sa osprchovali a ľahli pekne odľahčený a spokojný   spať. Zaspával som v predstavách ako v školskej  šatni zareagujú spolužiaci keď si stiahneme čiapky z hláv. Hvizd píšťalky ma preberá do reality. Je tu ráno nového týždňa. Otec už je na odchode, upozorňuje nás na slušné správanie u starých rodičov. Sestra nám balí základné veci na cestu. Nestihli sme sa ani naraňajkovať a už sa vo dverách do domu objavil starší pán. Mal prísny výraz ako otec. Áno bol to môj nový starý otec.

Cesta k starým rodičom rýchlikom   trvala vyše štyri hodiny a potom ešte autobusom skoro 30 minúť. Keď sme sa vybalili a vyzliekli do trenírok,   chalani mi ukázali hospodárstvo starých rodičov. Tu budeme pomáhať, ukazuje mi Peťo, ale to je to príjemnejšie čo nás čaká. Po malom občerstvení to prišlo čo ma ani v sne   nenapadlo, že počas prázdnin sa budem musieť povinne učiť.

Stará mama bola bývala učiteľka. A hneď nám dala diktáty. Mal som ho bezchybne, no aj tak som skončil zle. Nepáčilo sa jej moje písmo. Tresty od starkej boli jednoduché ale pre mňa stále   ponižujúce. Ani jeden neskončil podľa predstav starej učiteľky. Preto sme sa chlapci mali postaviť čelom k jednej stene a sestra k druhej. Vyzliecť trenky a gatky, chytiť ich do rúk a tie predpažiť,   kľaknúť.

Takto nás nechala asi 30 minút. Zavše som sa pozrel jedny okom na   sestrin zadok, strašne sa mi páčil. Poobede sme mohli ísť do dediny, využili sme pekné počasie a išli sme k jazeru, kde sme sa riadne odviazali, takto som si to nejako predstavoval.

Po večery sme išli pomáhať starkému ku statku. Na dvore bola plechová vaňa plná vody, ktorá sa cez deň parádne ohriala. Janka išla do domu no chalani sme si mali stiahnuť trenky a šups do vane, no bolo to pre mňa, dosť nepríjemne veď nás mohli vidieť aj susedia. Po okúpaní sme dostali od starkej nočné košele. Mohli sme byť ešte von ale o 22 hodine nás už posielali do postelí.

Postele boli len tri ale dosť široké. Chalani sme spali po dvoch   na jednej a Janka mala vlastnú posteľ. Potichu sme sa ešte v posteliach rozprávali, Peťo ma chytil za ruku a priložil ju na svojho pinďura, zľakol som sa a rýchlo som ju odtiahol. Neboj, šepol mi do ucha a znova mi ju priložil na pinďura. Vyhrň si trocha košeľu, šepol.

A už som ucítil ako mi   jeho ruka hladí môjho piňďa. Pinďury   nám začali tvrdnúť a aj podrástli. V najkrajšej rozkoši Peťo , odsunul moju ruku. Stačí, povedal dosť hlasno. Ostatný spozorneli, no Peťo zahral, že spí. Bolo to nádherné no krátke. Prvý krát, čo sa niekto dotýkal môjho prirodzenia a páčilo sa mi držať aj Peťovho. Zavčas rána nás zobudil starký a išli sme mu pomáhať na statok. O 9 boli raňajky a od 9,30 sme sa zase   vyše dve hodiny učili so starkou.

Aj keď sme robili čo sme vedeli, starká nebola spokojná a vyslúžili sme si zase polhodinové kľačanie úplné nahý. Poobede voľno, po večery pomoc na statku, kúpanie sa a večer šups do postieľky. Veľmi som sa tešil.

Pod perinou som si vyhrnul nočnú košeľu a čakal na Peťovu reakciu. Kývnutím hlavy som mu dal súhlas. Chytil sa môjho prirodzenia a ja jeho.

Oba pekne tvrdli, ale keď som už bol v siedmom nebi, pustil ma a odsunul moju ruku z jeho pindura. I v noci sa mi snívalo, ako sa mi Peťo hrá s pinďurom. Včas ráno som sa prebudil s niečím mokrím a fľakom na nočnej košeli. Hanbil som sa vstať z postele, no Peťo si to všimol, usmial sa. Vstávaj ty spachtoš a stiahol so mňa nočnú košeľu.

Kto bude prvý vo vani, vyzval ma a utekal nahatý na dvor a ja za ním. Až na to učenie a kľačanie to boli pekné prázdniny. No jedného dňa nás starý otec pristihol s chlapcami z dediny fajčiť za humnom. Prvého zdrapil mňa, stiahol mi trenky a žihľavou ma začal skôr hladiť ako biť po zadku.

O chvíľu to neznesiteľne štípalo, no starký ma pevne držal a ja som len kmital nohami až mi úplne spadli trenky. Keď skončil tak som nahatý vyskakoval a šúchal si páliaci zadok. Myslel som že som v ohni. Vôbec som si neuvedomoval, že pred chlapcami z dediny som nahý. Medzitým už trestal Peťa. Keď začal starký trestať Peťa , radšej ušli aby sa neušlo náhodou aj im. V noci som spal   radšej na   bruchu. Stereotyp prázdninových dni narušila nedeľa, keď sme poobede išli do susednej dediny do kina na detské predstavenie.

Aj ďalší týždeň nepriniesol nič nové. Bola tu ďalšia nedeľa. Zase sme išli do kina a večer keď sme sa s Peťom trocha pohrali s pinďurmi, šepol otoč sa. Spravil som ako povedal, najprv ma hladkal po zadočku, myslel som že mi ho hladká aj prstom, ale zrazu som ucítil niečo teplé na zadočku. Psssss, šepol a rukou mi to rozotrel po zadku. Bolo to tak príjemné, že som sa neudržal a vystrekol som skôr, ako mi ponúkol svoj zadoček Peter. Bolo to všetko naše krásne tajomstvo.

V piatok ráno sme po vyše dvoch týždňoch cestovali domov so starým otcom. Čakal s nami na príchod otca, pred ktorým nás pochválil, že sme boli dobrý, ale aj priznal ako mne a Peťovi zmaľoval zadky žihľavou, lebo nás nachytal   fajčiť a ako chlapci z dediny zutekali. Otec na nás pozrel prísnym pohľadom, bolo nám jasné, že to bude mať pokračovanie.

Nemýlili sme sa, ihneď po odchode starkého, otec nariadil do stredu kuchyne postaviť lavicu. Takéhoto som ho ešte nikdy nevidel. Otec mu podal nejaké remence, ktoré si Peťo dal na nohy a ruky, stiahol si trenírky a ľahol na lavicu.

Janka mu pripevnila remence o lavicu a na chrbát mu prehodila koberec. Otec vytiahol palicu s upevneným koženým bičom asi 70 cm dlhým. Začal s ním mlátiť Peťa po zadku, ten skučal už po prvých ranách. Na zadku   a stehnách mu pribúdali pásy po každej rane. Peťo kričal, nariekal, prosil, napokon   otec nariadil aby ho odviazali.

Som na rade, upínam si remence, sťahujem trenírky a líham na lavicu. Janka upína remence a ako mi dáva koberec na chrbát a kríže pohladkala mi zadok. Bolo to pekné, no vtom vzduchom zasvišťal bičík a ja som si myslel, že mi niekto prešiel nožíkom po zadku. Vykríkol som a nadvihol som hlavu a trup. Otec pokračoval v mlátení môjho zadku. Keď otec skončil, myslel som že už mám celý zadok dorezaný.

Bolo to horšie ako výprask po žihľave. Odpratali sme lavicu na miesto a otec bol ako vymenený, začal sa pýtať ako bolo u starých rodičoch, či sme sa učili, čo sme robili, či sme boli aj v kine. Povedal mi, že na 17 hodinu pôjdem s ním na stanicu,   čakať môjho strýka, ktorý pricestuje aj so synmi, ktorý u nás zostanú celé 2 týždne a že zajtra ráno príde aj moja mama na víkend.

Janke nariadil, aby s nami pripravila hosťovskú   izbu. S   Peťom sme si skontrolovali zadky. Musel som uznať, že Peťo dostal väčší výprask. Pred odchodom na stanicu som si obliekol krátke nohavice a košeľu s krátkym rukávom.

Na mamu som sa veľmi tešil no na strýka s bratancami, moc nie. Sú odo mňa starší a radi sa stále vychvaľujú. S otcom čakáme na peróne, prichádza vlak, vidím ako strýko s bratrancami vystupujú, kývam a idem im naproti. Za mnou ide aj otec. Keď ma bratranci zbadali, zistil som že sa nezmenili, keď sa začali smiať. Uvedomil som si, že sa smejú zo mňa, ako vypadám.

No napokon zahrali divadielko, že sa tešia z nášho stretnutia. Po zvítaní otcovia išli pred nami. Bratranci si ma doberali, ako dobre vyzerám, či som ušiel z polepšovne. Snažil som sa s falošným úsmevom   v tvári im povedať, že mne sa páčia krátke vlasy, preto som sa dal ostrihať. Doma som predstavil strýkovi a bratrancom mojich nových súrodencov a potom som predstavil aj bratrancov.

Starší Ondrej už bude maturovať a mladší Andrej ide do druhého ročníka na strednej škole. Potom im Janka ukázala izbu. Už pri večeri som na nich videl ako sa povýšenecky dívajú na mňa a mojich bratov, ale naopak na Janku sa pozerajú ako na anjelika. Po večeri, otec vytiahol fľašu s domácou   pálenkou a otcovia popíjali pri družnej debate. Janka poupratovala po večery zo stola a išli sme s bratrancami do izby.

Bratranci si nás doberali, že v tých trenírkach sme   jednotný ako na vojne, no na Janke nevedeli oči nechať a snažili sa jej   obaja zaliečať. Otcovia v kuchyni boli už dosť hlučný.

Otec   na nás zavolal a by sme išli do kuchyne. Nevedeli sme čo sa deje? V tom strýko povedal, že vidno aký ma otec rešpekt, že zvláda vychovávať päť detí, že to on nedokáže a jeho chlapci s ním k holičovi nechcú chodiť. Otec mu oponoval, že to vôbec nie je ťažké, že ak chce, on to dokáže. Poslali nás späť do izby.

Bratranci sa začali v izbe smiať, že on to dokáže a smiali sa ako debili. Z chodby bolo počuť otca telefonovať a asi o pol hodiny k nám pribehol mne už známi vojak v teplákoch a chlebníkom cez plece. Otec nás zavolal do kuchyne. Chalani si posadali na lavicu a Peťo postavil jednu stoličku pred lavicu a sadol si na lavicu predo mňa. Ktorý je starší, pýta sa otec. Sadni si sem, ponúkne mu stoličku otec. Ten nechápavo, ale hrdinský si sadá na stoličku.

Medzitým si už vojak pripravil strihaciu mašinku a pýta sa otca, ako? Normálne, sucho odpovie otec. Vtom sa rozozvučí mašinka a vojak prikladá mašinku na Ondrejov krk a postupuje smerom k temenu hlavy. Vtom Ondrej vyskočí zo stoličky. Vtom otec mohutným hlasom zreve. Páči sa mi ako Ondrejovi padajú vlasy na zem. Onedlho ho vystriedal aj Andrej. Neviem či sa mám skôr pozerať na Ondreja, aký ostal vyplašený alebo na smutného Andreja ako mu padajú vlasy na zem.

Uvedomil som si že pred tromi týždňami, som aj ja bol takýto vyplašený, ale teraz som mal veľkú radosť, že behom pár minút otec skrotil bratrancov a už sa netvária tak povýšenecký. Peťo už vstáva a chce vystriedať Andrea, ale predbehol som ho a sadol som si hrdinsky a s úsmevom   na stoličku. Vlastné strihanie som nevnímal, skôr som rozmýšľal nad tým ako Peťo hovoril o pravidelných strihaniach.

Z dumania ma vyrušil až hlas vojaka, ktorý sa opýtal či má pokračovať. Usmial som sa na neho so slovami, nie takto je to výborne, ďakujem a pozrel som na bratrancov.

Obaja vypleštili oči, keď ma počuli. Aj Peťo pochválil prácu vojaka, keď vstával ostrihaný zo stoličky. Po odchode vojaka sme urobili poriadok a išli sme späť do izby.

Bratranci boli ako prikovaný ale ja s Peťom sme sa predvádzali a boli by sme ešte viac blbli, keby nás nepálili zadky po výprasku. Janka naznačila, že je už dosť hodín, tak aby sme sa išli poumývať a spať.

No poďme, pozval som do kúpeľne aj bratrancov. Peťo mi povedal aby som si vzal aj pyžamo. V kúpeľni pri pohľade do zrkadla obaja zažili poriadny šok no ja s Peťom sme na seba žmurkli a zasmiali sa. Ďalší šok pre bratrancov bolo keď sme si vyzliekli trenky a videli môj a Peťov zadok. To čo máte pýta sa Ondrej.

To nič, to bol len taký malí výchovný výprask, zasmeje sa Peťo. Obaja bratranci zostali bledý. V izbe mi Peťo hovorí, čo myslíš riadne sme ich vyplašili? No neviem, či nebudú prosiť otca, že tu nechcú ostať a pôjdu s nim domov, odpovedám. A tebe sa ktorý páči, pýta sa Peťo Janky, no tá odpovedá, ty a Jurko a smeje sa. Asi pre návštevu nás ráno otec zobudil bez píšťalky, no na rozcvičku sme išli, zavolal aj bratrancov, či sa nejdú pridať. Ty nechápali čo sa deje tak, tak vybehli aj oni von. Nechápali keď sme cvičili   v trenkách.

No poďte aj vy vyzvala ich Jana, asi sa nechceli    dať zahanbiť tak sa pridali. Hneď po rannej hygiene som išiel s otcom za mamou na stanicu, Janka zatiaľ pripravovala raňajky. Zvítanie bolo vrúcne a srdečné. Cestou domov mama išla v strede medzi mnou a otcom. Dnešný deň mi pripomínal nedeľu, lebo sme nemuseli ani upratovať ani otec nevymýšľal žiadne zbytočné práce, len aby nás zamestnal. Doobeda sme si zahrali futbal , chalani si začali doberať Peťa, že za chvíľu dotrepe vlastnú futbalovú jedenástku.

Poobede sme sa boli kúpať. Bratranci boli akýsi iný, viac   kamarátsky. Po večery, sme odprevadili strýka a bratranci zosmutneli.

Navrhli sme rodičom, aby Ondej s Andrejom neboli v izbe sami, mohli by sme spávať po dvoch ako u starých rodičoch, čím sa uvoľnia v detskej izbe 2 postele veď to nejako 2 týždne vydržíme.

Večer sme trocha s Peťom pošantili v posteli, navzájom sme si hladkali svoje prirodzenia a slastne pri tom odfukovali. Veď máme pred sebou zase nenápadné krásne dva sexuálne týždne v jednej posteli. Po raňajkách mňa a Peťa zavolali von Ondrej s Andrejom. Ondrej išiel rovno na vec.

Tak čo bratrančekovia, čo ste to robili včera v posteli. Asi to porozprávame rodičom. Snažili sme sa vyhovárať. Nevyhovárajte sa, veď ste fučali ako lokomotíva od blaženosti.

Nemáte nejaké miesto kde nás nik nebude vyrušovať? Poďme do pivnice navrhol Peťo. V pivnici Ondrej pokračoval, teraz sa pohráme mi s vami. Neisto sme si kľakli. Predo mňa sa postavil Ondrej a pred Peťa Andrej. Z stiahli si krátke nohavice a biele slipy, z ktorých vybehli   ich kokoty, vezmite si ich do ruky. S Peťom sme pozreli   na seba.

No dobre, odvetili bratanci a začali sa obliekať, ideme hore povedať čo sme večer videli a počuli. Nie, to nie rýchlo sme odpovedali. Znova vytasili svoje prirodzenia von. Nesmelo sme chytili penisy boli riadne dookola zarastené chlpmi. No Ondej chcel viac. No a pekne mi začni lízať gule. Bolo mi to dosť odporné.

Riadne, neboj sa, oznamuje mi Ondrej. Pravou rukou pridŕžam penis a olizujem gule. Cítim ako Ondrejov penis rastie v mojej ruke. A teraz líž aj kokota, pomalí postupujem od koreňa smerom k žaludi. Vtom mi Ondrej vrazí svoj penis hlboko do úst, až ma natiahlo. A teraz so riadne budeš húliť. Snažil som sa jemne, no Ondrej vzal moju hlavu do rúk a prirážal svoj penis pomalí až do môjho krku. Vtom cítim nejaké cukanie v Ondrovom penise a ústa mi napĺňa niečo teplé.

Prehĺtaj, prikazuje mi Ondro. Snažím sa prehltnúť, no aj napriek tomu cítim ako mi z kútikov úst začína vytekať semeno. Vtom si Ondro kľakne vedľa mňa začína olizovať semeno s mojej brady. Pri dotyku jeho jazyka na mojej brade som nevydržal a vystrekol som aj ja do trenírok. Tak tebe sa to páči začal sa smiať Ondro. Pozriem smerom na Peťa, ktorý si líha na zem a Peťo začne striekať na jeho tvár. Nahne sa nad Peťa a olizuje vlastné semeno. Peťo si rýchlo vyťahuje svoj penis z trenírok a vypúšťa dávku na brucho.

Všetci štyria sme ako v siedmom nebi. Ako vidíme, páčilo sa vám to zasmial sa Ondrej, no a ty ako pôjdeš von s tým mokrím fľakom na trenkách? Strašne som sa zahanbil. No Peťo to rýchlo vyriešil. Poďme von a ja ti prinesiem čisté trenírky, tieto potom operieme, aby neboli problémy.

Poobede sme sa pekne oblieklo do kraťasov a polokošieľ a celá rodinka aj s bratrancami sme išli na zmrzlinu. Bol to pekný deň. No pri večeri som zosmutnel, lebo som vedel, že o chvíľu odíde moja mama. Rozlúčili sme sa a otec ju išiel odprevadiť na stanicu. Vravel, že sa zdrží, že si odskočí do kasární. My sme zatiaľ poupratovali , poumývali sa a obliekli do pyžám. Keď prišiel domov, vybral z tašky štvoro kaki vojenských trenírok a podal ich bratrancom.

Tu budete nosiť tieto trenírky a nie tie buzerantské slipy. Ondrej chcel odporovať, čo otca rozhnevalo. Vybral zo skrine vojenský kožený opasok , zdrapil Ondra poza krk a dal ho do predklonu. Aj napriek tomu, že sa Ondej bránil dostal zo desať   rán.

Vtom si asi Ondrej uvedomil, že nemá zmysel odporovať, rýchlo začal súhlasiť, že si ráno s Andrejom oblečú trenírky. Ráno nás zobudil tradične hvizd píšťalky. Tak ako my aj bratranci si obliekli kaki trenírky a vybehli na dvor, počas rozcvičky otec už odchádzal do práce.

S bratrancami sme chceli   skončiť rozcvičku ale Janka nás upozornila, že otec na nás vidí zo svojej   kancelárie. Preto sme skončili až o 6, A vyzlečte si aj vy trenírky, lebo sa urobíte do ních ako včera Juraj. Bez slova sme si kľakli, no dnes si nás bratranci vymenili.

Ja som dostal do úst Andrejove gule a penis, ktorý poriadne tvrdol. Vybral ho z mojich úst a kázal aby som vstal, prehol si ma cez starý stôl, roztiahol mi nohy, cítil som ako mi krémom natiera zadok a aj dierku a opatrne vsúva pri tom prst do zadku.

O chvíľu už cítim nepríjemnú bolesť a cítim ako do mňa postupne vniká jeho penis. Potichu stonám, ale páči sa mi to. Andrejov penis mám celý v zadočku, tak ho zase vyberá a vsúva, zrýchľuje mám pri tom zavreté oči a stonám. Počujem aj Peťove stonanie a bratranci si pri to poriadne odfukujú. Cítim teplé semeno v zadočku. No to je už pri mne aj Peťo s Ondrejom. Líž, počujem Ondra ako káže Peťovi lízať semeno,   ktoré opúšťa mok zadok.

Peťov jazyk dráždi zvierač na zadočku, rozťahujem polky zadku aby mal lepší prístup. No stačí, povie Andrej, otáča ma a berie do rúk môj penis. Začína olizovať moje vajcia a ja som ako v siedmom nebi. Andrej pomalí nestihol vopchať môj penis do úst a už som cítil ako som sa vystriekal. Prehltol celú dávku a stále sa hral s mojím penisom. Z pekného rozjímania ma vyrušil Ondrejov hlas, no poďme už, veď si niečo nechajme aj na zajtra. Každý deň po raňajkách sme išli všetci štyria do pivnice.

Ďalší týždeň v pondelok   sme nestihli ani poriadne vstúpiť do pivnice už tam bola aj Janka. A vy čo tu robíte každý deň? Ale nič vyhovárame sa. A ty si prečo bez trenírok, pýta sa ma. Vtom som si uvedomil že som si ich už stiahol. Ondro sa zasmial a povedal, že by jej chcel niečo ukázať. Keď bola pri ňom, vytiahol svoj penis z trenírok, tá sa zľakla, no Ondrej ju zastavil, aby sa nebála, že sa môže s nami hrať aj ona.

Kým sa Janka spamätala, čo sa deje, Ondrej už kľačal pred jej nohami a sťahoval jej nohavičky a schoval svoju hlavu pod jej sukničku. Neskôr ucítila i každého penis ale len v ústach a zadočku. Nechceli ju chalani zbaviť panenstva.

Každý deň po raňajkách sme si dávali stretnutia v pivnici a bolo to naše nádherné tajomstvo. V sobotu doobeda prišiel strýko a chalani zosmutneli. Chceli sme ich potešiť, že nabudúce sa budeme zas stretávať v pivnici. Na to sa Ondrej pousmial a povedal, že to bolo nádherné, ale za tie dva týždne im moc vlasy nepodrástli a už si vie predstaviť ako sa im budú smiať kamaráti doma.

Ale vari to prežijeme Po odchode bratrancov sestra s nami už odmietala chodiť do pivnice a nám radila, aby sme to tiež medzi sebou nerobili i keď sme nevlastný bratia. Pohrozila, či si vieme predstaviť čo by s nami otec urobil keby to zistil. Ďalší týždeň prázdnin ubehol ako voda a nás v sobotu   znova navštívil mne už tiež známi vojak a odstránil z hláv to čo za ti týždne narástlo.

Celkom som si zvykol na krátke vlasy, aspoň som nepotreboval hrebeň a nemusel som sa česať. V nedeľu ráno ma mama upozornila, že idem v pondelok,   ako každý rok na dva týždne do pionierskeho tábora. Každý rok som sa tam tešil, mal som tam už kopu kamarátov. No s takto čerstvo vyholenou hlavou sa mi tam moc nechcelo a preto som sa tomu   patrične s odporom bránil.

Moju škriepku s mamou ale začul otec. Prines remeň, nariadil mi. Očervenel som, vyberám zo skrine remeň a s trasúcimi rukami ho podávam otcovi. Sťahujem si trenírky po kolená a prehýbam sa cez stôl. Prvé rany smerovali po zadku, za každou ranou som hlasno   zastonal.

Zrazu som zacítil ranu i na stehnách, za ňou i ďalšia. Celkom som dostal za papuľovanie 50 po zadku a stehnách. Na stehnách ostalo pár švihov, ktoré sa patrične sfarbovali. V tábore som dosť ťažko vysvetľoval, že otčim je lampasák a že doma máme vojenský výcvik.

Niektorý kamaráti ma hneď ani nespoznali a keď zistili že som to ja, s patričným vysmievackym údivom sa so mnou uvítali. Po prvom dni si na mňa s krátkymi vlasmi a kaki trenírkami zvykli   a nakoniec som s nimi prežil pekné dva týždne. Ešte vyše týždňa prázdnin pred nami a zase začína škola.

Ja už budem chodiť do novej školy, s niektorými spolužiakmi sa už poznám a ostatých rýchlo spoznám. Ako chlapec som vyrastal bez otca, preto som ho závidel iným svojím kamarátom.

Keď   jedného dňa mama priviedla prvý krát domov chlapa, vysníval som si, že to bude môj otec. Bol urastený, nakrátko ostrihaný, neskôr vysvitlo že je to vojak. Chodieval len tak raz za týždeň, niekedy aj po dvoch týždňoch, pri   spoločných prechádzkach som bol vždy pyšný, že mam i ja otca. Bol milý na mamu ale aj na mňa, až na provokačné reči ohľadne mojich   krásnych kučeravých čiernych vlasov.

No pri každej návšteve mi doniesol cukríky a aj preto som si ho obľúbil. On chodil ku nám, ale my sme nikdy neboli u neho. Končil som siedmu triedu a on pri nedeľňajšej návšteve navrhol, aby sme sa nasťahovali ku nemu do horského mestečka vzdialenom od nás vyše 30 km. Vravel že má dcéru a troch synov   a mne bude s nimi veselšie a oni budú mať starostlivú matku. Po niekoľkých debatách bolo rozhodnuté. Siedmu triedu ukončím a už na začiatku prázdnin sa prisťahujem k novému otcovi a mama sa nasťahuje o nejaký mesiac dva neskôr, ako náhle sa bude dať.

Nevedel som sa dočkať kedy sa zoznámim so svojimi novými súrodencami. Posledný školský deň poobede zastavil pri našom dobe vojenský gazík s ktorého vystúpil v uniforme môj nový otec. Veľmi som sa tešil, lebo vo vojenskom aute som nikdy nesedel. Otec v  tej uniforme vypadal dosť prísne. Vodič pomohol naložiť moje kufre, ja som sa rozlúčil s mamou a plný očakávania som si nastúpil. Cesta bola zdĺhavá a otec počas nej neprehovoril   so mnou ani slovo, len vydával pokyny vodičovi.

Zastavili sme pri jednej budove v blízkosti kasárni. Z domu vybehlo dievča a za ním traja   chlapci s krátkymi vlasmi   v zelených   kaki trenkách, ktorý mi pomohli s  kuframi. Otec ihneď odišiel do kasární. Vstúpili sme do domu a rovno sme išli do izby. Bolo tam 5 upravených postí s našponovanými prestieradlami, 5 skríň, 5 nočných stolíkov. V strede bol   veľký stôl so šiestimi stoličkami.

Nová sestra sa mi predstavila, že je Jana aj ja som sa predstavil, som Juraj. Potom sa predstavili aj chalani v poradí Jozef, Peter, Oto. Sestra bola v deviatke,   vychodila základnú školu a ide na strednú zdravotnú školu.

Jozef ide do ôsmej, Peter do siedmej a Oto do piatej. No i   ja do ôsmej, priznal som sa. Poďme rýchlo vybaľovať, aby sme to stihli kým príde otec z práce. Táto skriňa bude tvoja a otvorila ju. V skrini už bolo pár vecí. Išiel som ich vybrať no Jana ma zastavila, že to sú už moje veci. Začala vyberať moje veci z kufrov a ukladať na stôl. Všetky slipy, pyžamá, tepláky ,papuče vložila do jedného kufra. Opýtal som sa nechápavo. No jednotne ako ostatný chalani a vyzleč sa nech to môžem uložiť.

Tu máš trenírky a vybrala jedny kaki trenky zo skrine a hnedé šľapky. No ja takto nebudem chodiť, bránil som sa. Rýchlo sa prezleč skríkol na mňa Peter, lebo ak dostaneme výprask za teba   tak si ma nepraj.

Opýtal som sa trasľavým hlasom. To zistíš na vlastnej koži, no   a už sa vyzliekaj. Lepšie som na pozrel na nových súrodencov a všimol som si modriny na stehnách nôh. Neochotne, ale pomalí som sa začal vyzliekať. Ostal som v bielych slipoch. Dávaj ich dole, súril ma Jožko.

No hanbil som sa ich   pred nimi vyzliecť. Vtom ma obstáli a nasilu ich stiahli zo mňa. Rukami som si začal skrývať svoj penis. No nebehaj tu nahatí a obliekaj si trenírky s úsmevom povedala Janka. Otočil som sa k nej zadkom a rýchlo natiahol trenky. No už skoro vypadá ako mi, poznamenal Oto. A čo ti povedal   otec na vlasy, pýtal sa Peťo. No podpichoval ma, či cez ne dobre počujem, zasmial som sa. Nás otec dáva pravidelne strihať, nám nestihnú narásť také dlhé. Medzitým Janka uložila moje veci do skrine.

Ukázala mi na vnútorných dverách plán uloženia skrine a povedala, že tak bude skriňa stále uložená. Ukázala mi pri dverách nástenku, na nej boli hodnotenia. Keď dostaneš čierny bod, tak sa budeš za nedostatky spovedať v sobotu večer, ak červený bod tak po večery. Onedlho prišiel otec z práce. Deti nastúpili do jedného radu. Poď medzi nás, povedal Jožko. Janka zakričala Pozor, otec deti sú nastúpené. Otec si nás premeral od hlavy po päty.

Každý sa rozbehol ku skrini a otvoril ju. Myslel som si že Janka si robila srandu,   keď mi ukázala plán uloženia skrine, ale zistil som, že tak majú uložené skrine aj ostatné deti. Otovi trošku vyčnievalo tielko. Otec mu vyhodil na zem celú hromádku a nariadil, aby si dopísal čierny bod.

O 15 minúť bude večera, oznámil a odišiel z izby. Po večery bol nástup na ktorom boli vydané úlohy na večer a na sobotňajšie upratovanie, ktoré bude končiť o 13 hodine. Kontrola sa začne nástupom o 16 hodine. A teraz mi predložte vysvedčenia. Prvá predstúpila Janka so sklonenou hlavou. Tak tú trojku si si neopravila prísne a stroho sa opýtal otec. Janka, zo skrine vybrala remeňa podala ho otcovi. Stiahla si nohavičky ku kolenám a prehla sa cez stôl.

Vieš koľko rán si zaslúžiš? Otec sa našponoval a už pľasla prvá rana, jedna povedala Janka, pľask, dva počíta Janka, pľask, tri, pľask, štyri, pľask päť, pľask šesť, pľask sedem, pľask osem, pľask deväť Vzpriamila sa a opatrne si začala obliekať nohavičky.

Druhý nastúpil   so sklonenou hlavou a celý červený v tvári Jožko. Tak a tvoje sľuby sú kde? Obe trojky tu svietia. A co tu pohledáváš ty?

A má spolustudentka udiveně pokračovala: Nevim, jak je možný, že jste zrovna tu. Jen jsem hodil hlavou k uvázané dívce: Převrat v humanistické pedagogice?

Podívala se na mě jako bych si právě uvařil k obědu svého kocoura. To už jsem začal i já: Takže má vyměřeno padesát ran rákoskou za porušení pravidel při večerce a nepovolenou návštěvu, třicet ran navíc, že mi předem nehlásila, kam jde. Zatím jich dostala třicet osm. Budeš v těch dveřích stát dlouho? Automaticky jsem vešel dovnitř.

Na návštěvu záchodu jsem dočista zapomněl. Mohu prozradit, že vychovatelka se jmenuje Michaela. Ovšem  její tvář dostala ihned naprosto ledový výraz a s pichlavýma očima se obrátila na provinilkyni: Štíhlá, sto sedmdesát šest centimetrů vysoká postavička mé spolužačky, se pootočila bokem: Dívenka už zase začala srdceryvně sténat a křičet. Dokonce měla sílu i prosit mezi jednotlivými vzlyky: Podobným způsobem scéna pokračovala do padesáti.

Nyní se otočila i ke mně: Určitě spatřila můj fascinovaný výraz v obličeji, protože se zeptala: Nevěděl jsem, jak zareagovat. Dokonce si to v kanceláři musim i někdy udělat, jak jsem vzrušená po některých trestech.

Už stačí, že jsi tady ty a díváš se, jak tu děvku mrskám. No ale z toho nic nebude… Slečna Zachová bude mít akorát tak starost, jak se udržet na nohou, až s ní skončim, že Zachová? Vlastně až teprve teď jsem měl možnost pořádně si prohlédnout zadnici a stehna té chovanky Zachové po padesáti ranách metrovou rákoskou. To bych vam přál vidět!!! Jeden nateklý fialový pruh vedle druhého, vystouplý tak půl centimetru nad okolní povrch kůže.

Od půli stehen až po horní partie vyšpuleného zadku hrály barvy od fialové přes tmavě modrou a červenou jak na nějaké bizarní vlajce. Michaela uzřela mé rozpoložení a prohlásila: Až jí vysázím těch posledních třicet, budu jí potom muset ošetřit, protože to už bude mít prdel rozsekanou porádně. A už to vypuklo. Já vás ujišťuji, že takové rodeo jste nespatřili ani          v cirkuse! Rákoska opět začala svištět a opravdu po každém dopadu prosekla opuchlou kůži. Kde byly pruhy fialové, začaly se vytvářet pruhy krvavé.

A rákoska svištěla a svištěla, jakoby nikdy neměla přestat. Stál jsem tam jak opařený a jen jsem s hrůzou zjistil, že mi  péro stojí jak svíce a radši jsem si sedl na další volnou postel, abych svou erekci skryl.

Tempo úderů se zvyšovalo a stále ta stejná variace — jak ruka opíše rychlý oblouk a rákoska se zakousne do zadnice jako čelisti zraloka do nebohé oběti. Tentokrát na horní část stehen. Krvavých jelit rychle přibývalo. Delikventka Zachová už ani neřvala, jen chrčela jak podřezané podsvinče.

Musím podotknout, že těch posledních ran nebylo třicet, ale padesát, a tudíž slečna Zachová obdržela plných sto ran na holý zadek a stehna. Teď už Michaela nebohou chovanku odvazovala. Michaela  nasadi la oficiální tón. Doufám, že si z této lekce vezmete ponaučení a podobná věc se už nebude opakovat! K mému údivu pak poklekla na jedno koleno jak rytíř před svou vyvolenou a políbila Michaele ruku.

A pak, což mě udivilo, si stoupla div ne do pozoru a obě si podaly ruce, přicemž Michaela řekla už relativně přívětivě: Mohu s klidným svědomím uvést, že za tu necelou půlhodinu jsem úplně vystřízlivěl. Dokonce jsem si i vzpomněl, proč jsem se vlastně vytratil z našeho pokoje. Když jsem se vrátil z toalet, už na mě Michaela čekala na chodbě. Docela jí to slušelo. Jeji štíhlou figuru obepínala zřejmě ústavní uniforma, která se skládala z bílé blůzky zapínané na knoflíky, z černé těsné sukně asi do tří čtvrtin stehen a z lodiček na mírném podpatku stejné barvy.

Zjistil jsem, že kromě vychovatelky dělá ještě učitelku aerobicu v daném zařízení. Ale o tom aerobicu jsem u ní taky veděl. Úplně bych na to zapomněl. Oba jsme se přesunuli k ní do kanceláře. Dival jsem se na ní.

Na její plavé vlasy v úhledném mikádu splývajícím až ke krku, na její obličej, který byl o něco málo výše než ten můj. Jak jsem ji tak pozoroval , měl jsem najednou jasno. Chvíli na mě koukala jako by jí za zády rupla atomka. Podíval jsem se jí do oči.

Měla je přivřené jak šelma. Tak jsem pokra č oval: Ještě víc než měla ta Zachová. A protože jsi tak hezká, tak tohle po tobě chci! Je to můj sen od puberty. Krásná mladá holka v kostýmku a s dlouhou tlustou rákoskou  v ruce, která by mě zpráskala do bezvědomí a neměla z toho špatné svědomí!! Nemám nic proti tomu udělat ti z prdele tatarskej biftek. Po skončení výprasku mi to pěkně uděláš pusou, je to jasný? Nezmohl jsem se ani na odpověď. Aby ses tak blbě neptal, tak si tady dáme malou generálku!

Prošla okolo mě a k mému  neskonalému údivu, který nebral konce, jen zamkla dveře. Ladně dokráčela až ke stolu v kanceláři, odkud mi pokynula prstem, abych se k ní přiblížil. Pak mi zblízka povídá: Jako ve snách jsem zaklekl za jejím nadherným pozadím zapasovaným    v sukni. Její příkazy zněly kanceláří jak střelba z kulometu. Vyhrnul jsem ji těsnou sukni do pasu, ona se horní polovinou těla položila na stůl a roztáhla nohy. Teď jsem jí konecně stáhnul bílé tangové kalhotky. Jen vyšpulila zadeček, jak se prohla.

Zabořil jsem svůj obličej do jejích půlek. Nejdřív jsem jí jazykem projížděl rýhu mezi jeji pipkou a horní částí zadku. Najednou se na mě zle obořila: Ty si fakt koleduješ!! Sundal jsem tedy ruce z jejích stehen, která jsem jen tak mimochodem hladil, a pořádně jimi roztáhl polokoule Míšina zadku od sebe. Rty jsem se přisál k růžovému otvůrku a jako při správném perverzním francouzáku jsem jí zabořil jazyk do análu, jak jsem jen mohl.

Přesto, že měla řiťku úzkou, dostal jsem se do ní jazykem docela daleko, až jsem cítil i typickou hořko-slanou chuť. Ale v tu chvíli mi to bylo jedno. Rty jsem jí masíroval okolí dírky a jazykem kmital dopředu a dozadu. Zdálo se, že je spokojena, protože vrněla jak nachlazená kočka.

Ano, potřebovala záminku k trestu, tak si ji cíleně vytvořila. Inu, kdo chce psa bít…. Trestnici tvořila dokonale odhlučněná místnost o rozměrech sedm krát sedm metr ů. Kupodivu nebyla nijak složitě zařízená, jen uprostřed si lebedilo zařízení, které bych popsal jako hybrid mezi posilovací lavicí ve fitness a trestnou kozou. Podél stěn seděly zasazeny dřevěné masívní  úzké skříňky připomínající ty známé v šatnách.

Jen jejich obsah byl nepochybně trochu odlišný. A  dva metry od hybridu se skvělo zařízení, se kterým jsem se měl následně seznámit osobně. Byl to vlastně  jeden metr široký a jeden metr dlouhý stůl, vysoký tak sedmdesát centimetrů, který byl uprostřed rozpůlený. Jednotlivé poloviny sloužily k tomu, že trestaná osoba si na ten stůl klekla, lýtka a kotníky jí byly zafixovány v úchytech s koženými přezkami. Pak se páčkou jednotlivé stěny stolu roztáhly a s nimi se roztáhly doširoka i nohy trestankyně.

Právě mezi těmi polovinami stolu vznikl roztažením otvor tak velký, aby v něm mohly být upoutány i ruce nebohé oběti výprasku, jejíž tělo tam předtím bylo ohnuto.

Výsledek v podstatě připomínal polohu, jako kdybyste si vzali dve židle, dali je tak tři ctvrtě metru od sebe, klekli si na ně kazdou nohou zvlášť na jednu, takže budete široce rozkročeni, a potom se ohnuli dolů a opřeli se o lokty. S tím rozdílem, že stůl tam měl příčku, která se vám při ohnutí zavrtavála do podpaží a zabraňovala, abyste se překotili dopředu. Dole jste mohli nalézt úchyty pro pouta na ruce. Což znamenalo jediné, že oběť měla vyšpulený zadek hezky nahoru v optimální výšce  a ještě se nemohla ani pohnout.

Svl í kni se úplně do naha! A nemusíš si dělat starosti, je tu jen druhá vychovatelka a chovanky našeho zařízení sem bez dovolení nesmí.

Stejně by se sem odvážila jen málokterá. Rychle jsem se svlékl, přesto jsme došli až k číslovce osm, která   v podání mé spolužačky zněla spíš jako citoslovce. Vida, za jakou chvíli lze vyfasovat šedesát ran na holou. A myslím, že poctivě vteřiny dodržovala. Chvíli jsem tam klečel jak při modlení. Během té chvíle mě má nynější exekutorka poučovala: Během toho výkladu mi bleskově připoutala nohy.

Už jsem jen zíral dolů, ona si stoupla za mě a v tu ránu se mi nohy rozjely, až jsem myslel, že si natrhnu třísla. K mému podivu naopak trochu ubrala, přesto jsem měl nohy roztažené jak kuře na rožni, jen stehny dolů. Věděl jsem, že už na škole se vyžívala v morbidním humoru, ale tohle fakt vypadalo jako naschvál. A už jsem byl ohnutý čelem k zemi, jen ruce mi rychle připoutala. Můj zadek  trčel do výše vyšpulený a vypjatý, přístupný ze všech stran. Tu otevřela a já se zachvěl a nestačil zírat.

V ní totiž visely tři příšerné, metr dlouhé jezdecké biče. Tři v jedné řadě. A jeden, který byl asi o deset centimetrů delší nez ostatní, vytáhla. Ve tváři měla strašlivě krvelačný výraz.

A pokračovala pomalu rozvážně v řeči: V tu chvíli jsem začal mít strach. Chtěl jsi mít prdel do krve, tak ti to dopřeju! Za všechny tvé prohřešky za tu chvíli, co jsi  se mnou tady, ti vysázim sto ran timhle jezdeckým bičem a jestli chceš, tak si klidně řvi, tahle místnost je zvukotěsná.

A je mi jedno, jestli budeš brečet nebo škemrat o milost, prostě mě nic nezastaví, jasný? A určitě během tvýho bídnýho prošen í o milost, který začne tak od dvacátý rány,  na něj přijdeš! Pak mi najednou zmizela z dohledu, protože si s tím strašným bičem stoupla za mě. Skrz stůl jsem viděl jen její hezké nohy asi do výše sukně. Jenže ani tento požitek neměl trvat dlouho. Najednou se nohy ztratily a postoupily skoro až k mé hlavě, jen o metr dozadu. To už jsem ji viděl zespodu.

Kupodivu mě ještě neco napadlo. Zazněl zvuk, jako když plácnete vařečkou. Jenže to mě v tu chvíli zajímalo ze všeho nejmíň, protože  jsem myslel, ze mám prdel vejpůl. Jenom jsem hlasitě vydechl.

Mé výdechy se pomalu vytahovaly do vyšších frekvencí a má exekutorka nabrala volné tempo a pomalu  bičem mrskala můj nastrčený holý zadek. Vždy jsem jen viděl, jak se ladná ruka ztratí nahoru z dohledu a pak bleskově sletí dolů i s Míšiným pohybem celého těla vpřed. Přesto jsem si byl jist, že mě nemrská plnou silou, protože rány byly poměrně snesitelné. A pořád ve stejné intenzitě jak stroj. Najednou se rozlétly dveře od trestnice! Mám pocit, že to bylo někde u patnácté nebo šestnácté rány.

A jen jsem slyšel druhý ženský hlas: Ta  nenapravitelná hyperaktivní mrcha Brůžková postříkala zubní pastou celou postel Petry Nevidový. Je tu dva dny a neskutecně mě začíná srát! Určitě mé visící věci navíc nepřehlédla, když jsem byl tak roztažený. A nebo víš co? Vezmi si druhý bič a pomoz mi tu dokončit tohle a pak sem zatáhneme tu Brůžkovou a zpráskáme ji do bezvědomí.

A pak hned přede mě předstoupila ta druhá vychovatelka! Zvedl jsem hlavu a  čuměl na ni jak na zjevení ráje. Přede mnou  stála andělská štíhlá drobná rusovláska s vlasy až do půl zad.

Hádal jsem jí tak dvacet let a ona se mi také představila se slovy: Já se jmenuju Markéta a studuju pedárnu   v Plzni a tady si přivydělávám. Ale když jsi tady, asi víš proč. Tak to je dobrý, nakonec mě budou mrskat dvě buchty, pomyslel jsem si. Ale ta Markéta byla opravdu exkluzívní.

Měla svou prdelku natěsnanou do stejně úzké sukýnky jako Míša a stejnou bílou blůzku, jenom měla o tři čtvrtě hlavy menší postavu.

A kolik má vlastně dostat? C h opila se druhého biče ve skříni a už jsem jen viděl její štíhlou ručku, jak se pozvedá do výše. V tu chvíli jsem myslel, ze mě někdo fakt přeťal. Musel to být vskutku děsný úder, protože se zděsila i Míša, když pravila nahlas: Hned jsem cítil, že mi po zadku něco teče a taky, že mi zase začíná stoupat péro.

Všimla si toho i pohotová Markéta. To už mi ale Míša postižené místo otřela kouskem vaty, než předtím odskočila k lékárničce. Tohle je jen začátek! Na můj zadek se snesl vodopád ran.

Ještě ani neodezněl úder od jedné  dívčiny a už mi na půlkách přistál druhý. A pěkně za sebou. Dokonce jsem ztratil i přehled o počtu ran. Nakonec se Míšina kalkulace splnila až u padesáté druhé rány, při padesáti mi vychovatelky milostivě udělily pauzu pět minut, ale spíš jen proto, aby nabraly další síly pro tuto morbidní hru.

Začal jsem opravdu škemrat. Začal jsem nabírat do pláče. To už jsem měl zaslzené oči a nudli u nosu jak malý kluk. A hlasivky mi sloužily asi jako po podařené zpívané v hospodě. Michaela se ke mně naklonila. Jestliže chceme mít tvůj kýžený výsledek, musíš to vydržet. Vezmeme tě do parády totiž plnou silou. Nevím, jestli je možné prožít očistec na  zemi, ale to, co mě čekalo, mělo předčit mé očekávání. Něco podobného jsem zkusil  až nyní. Biče obou vychovatelek dopadaly a konaly své krvavé dílo.

Už se mi začaly dělat mžitky před očima, když proud ran najednou ustal. To Michaela i Markéta se chystaly k posledním dvěma ranám, protože Michaela řekla: Podíval jsem se na Markétu. Najednou se její štíhlé tělo protáhlo až dozadu a umocněno mocným nápřahem až za hlavu se jak pružina vymrštilo zpátky. Upřel jsem svůj bolestí zkřivený ksicht zrakem na Michaelu. Mocný nápřah se záklonem a rychlý pohyb celého těla dolů. Cítil jsem, že jsem  zpocený jak myš, celé tělo mi vibrovalo a ze zadku a stehen mi vystřelovaly bolesti do celého těla.

Najednou se Markéta podívala na Míšu. Musíme ho ošetřit a nechat vyčistit nástroje. To už mě Michaela odpoutávala a srazila desky stolu zase k sobě. S klidem přiznám, ze při svém metráku a nějakých drobných váhy nejsem žádný drobeček, ale jak se mi chvělo celé tělo, tak jsem se ani nemohl postavit na nohy.

Najednou se počala mým zadkem rozlévat zvláštní příjemná šimravá záplava. Endorfiny fungují opravdu dobře. Kolébavě jsem se přesunul ke svým svrškům. Celá ta legrace netrvala ani půl hodiny. Vlastně i s intermezzem v podobě aktérky Zachové jsem nebyl z pokoje déle než hodinu. Ale spát se mi nechtělo. Je jasné, že jsem byl zvědav, jak dopadne situace s provinilkyní Brůžkovou, poněvadž bylo téměř jisté, že se schyluje k dalšímu krvavému divadlu.

Zeptal jsem se tedy Michaely: A pak se na mě otočila. To už jsem se oblékal. Na něčem jsme se přece dohodli, ne? Co tu vy dva skrýváte, tajnůstkáři? Tak co bude se mnou? Jenomže to nebyla taková legrace. Ještě štěstí, že jsem si ze šatníku vybral  na sebe volné ripstopové maskáčové kalhoty, a lehké elastické trenýrky, které se daly přes zpráskaný zadek docela v klidu natáhnout.

Mezitím jsem poslouchal rozhovor obou přísných vychovatelek. Musel jsem do toho rozhovoru vstoupit. Třeba anonymně, aby o tom nevěděla. Mozek mi začal pracovat na plné obrátky, až se holky otáčely, jestli se na ně neřítí tatra. V tu ránu jsem tu situaci naprosto přesně viděl. Každá jí dáte padesátku, jako mně, a pak se objevím na scéně já a dám jí taky padesát. A zamlouvám si ten třetí jezdecký bič. Vůbec jsem netušil, jak brzy se naše konspirační plány rozpadnou v prach.

Markéta pokrčila rameny,  vydala  se pro slečnu Brůžkovou, jež konecně měla vychutnat svůj díl z obrovského potenciálu tohoto zařízení. Vzápětí mi Míša oznámila, kam se mám ukrýt, abych nebyl nápadný a vyrazila za Markétou.

Čekal jsem asi deset minut, když  v tom se rozlétly dveře od trestnice a obě vychovatelky táhly vzpouzející se slečnu Brůžkovou dovnitř.

Marie Brůžková byla sice štíhlá, ale v obličeji nepříliš pohledná dívenka, asi sedmnáctiletá. Na obličeji se stopami po akné měla dírky  piercingu ve rtu, v obočí a v nose - to jsem ovšem vypátral až později. Na účesu byl poznat zjevný vliv stylu PUNK i se zbytky křiklavé světle červené barvy ve vlasech. Když mé kolegyně konecně dotlačily Brůžkovou do trestnice, nastalo hotové šílenství. Ta se nejdřív rozhlédla a když viděla, kde se nachází, a hlavně, co se tam nachazí, tak spustila takove alótrium, že to museli slyšet snad až v Plzni, vzdálené třicet kiláků odtud.

Klekala si, až ji vychovatelky musely tahat na kolenou po dlaždicích. Kopala kolem sebe jak zešílený útočník fotbalové Sparty, Markétu kousla do ruky a neustále řvala a zmítala se jak na elektrickém křesle, až jsem myslel, že ji trefí šlak. To by probudilo i mrtvé na nedalekém hřbitově v Hrádku.

Naštěstí se dveře do zvukotěsné místnosti zavíraly samy. Michaela s Markétou nakonec opravdu potvrdily svou fyzickou převahu a dostrkaly, dotáhly, dovlekly, jak chcete, nešťastnou Brůžkovou ke stolu, kde jsem před několika desítkami minut trpěl já. Marie se však nechtěla zanic vzdát. Pořád sebou trhala, až nakonec přece jen podlehla, když ji kolegyně přitlačily k tomu hroznému stolu a doslova na ní ležely.

Už jsem se na tu komedii nemohl dívat a vynořil se ze svého úkrytu. Chytil jsem Brůžkové ruce, zápasnicky je zapresoval a vytáhl jsem ji z poza stolu nahoru na něj. To už Markéta upoutávala nohy chovanky do kožených popruhů. Obě ani nezareagovaly, když jsem jim přišel na pomoc. Brůžková přestala konecně řvát jak šílená a pouze brečela a plačky začala prosit. Já-á nechci za-adek do krve!!! Michaela pokračovala ve výkladu v oficiálním tónu: A hele, z holek se staly filosofky. Že by mi fušovaly do řemesla?

Nakonec, jak jsem se tak na ni díval, mi jí začínalo být líto. Svéhlavá rebelka měla být ztýrána za svou revoltu a nezávislost. Že bych už něco podobného někde viděl?

. Medzitým   všetci vliezli pod jedinú sprchu. Strekol mi aj do oka, to bolo dosť nepríjemné. No išiel som za nimi do kuchyne. V tu ránu jsem tu situaci naprosto přesně viděl. Na to zaznel smiech. Pri okne starší pán v bielom plášti strihal jedného   z vojakov, ktorý bol zahalený bielou plachtou z pod ktorej vytŕčali nohy v modrých teplákoch a zelených teniskách. Znova vytasili svoje prirodzenia von.

ČESKE HOLKY SEX V MOBILU

Až na to učenie a kľačanie to boli pekné prázdniny. No jedného dňa nás starý otec pristihol s chlapcami z dediny fajčiť za humnom. Prvého zdrapil mňa, stiahol mi trenky a žihľavou ma začal skôr hladiť ako biť po zadku. O chvíľu to neznesiteľne štípalo, no starký ma pevne držal a ja som len kmital nohami až mi úplne spadli trenky. Keď skončil tak som nahatý vyskakoval a šúchal si páliaci zadok. Myslel som že som v ohni. Vôbec som si neuvedomoval, že pred chlapcami z dediny som nahý.

Medzitým už trestal Peťa. Keď začal starký trestať Peťa , radšej ušli aby sa neušlo náhodou aj im. V noci som spal   radšej na   bruchu. Stereotyp prázdninových dni narušila nedeľa, keď sme poobede išli do susednej dediny do kina na detské predstavenie. Aj ďalší týždeň nepriniesol nič nové. Bola tu ďalšia nedeľa. Zase sme išli do kina a večer keď sme sa s Peťom trocha pohrali s pinďurmi, šepol otoč sa.

Spravil som ako povedal, najprv ma hladkal po zadočku, myslel som že mi ho hladká aj prstom, ale zrazu som ucítil niečo teplé na zadočku. Psssss, šepol a rukou mi to rozotrel po zadku. Bolo to tak príjemné, že som sa neudržal a vystrekol som skôr, ako mi ponúkol svoj zadoček Peter.

Bolo to všetko naše krásne tajomstvo. V piatok ráno sme po vyše dvoch týždňoch cestovali domov so starým otcom. Čakal s nami na príchod otca, pred ktorým nás pochválil, že sme boli dobrý, ale aj priznal ako mne a Peťovi zmaľoval zadky žihľavou, lebo nás nachytal   fajčiť a ako chlapci z dediny zutekali.

Otec na nás pozrel prísnym pohľadom, bolo nám jasné, že to bude mať pokračovanie. Nemýlili sme sa, ihneď po odchode starkého, otec nariadil do stredu kuchyne postaviť lavicu. Takéhoto som ho ešte nikdy nevidel. Otec mu podal nejaké remence, ktoré si Peťo dal na nohy a ruky, stiahol si trenírky a ľahol na lavicu. Janka mu pripevnila remence o lavicu a na chrbát mu prehodila koberec. Otec vytiahol palicu s upevneným koženým bičom asi 70 cm dlhým.

Začal s ním mlátiť Peťa po zadku, ten skučal už po prvých ranách. Na zadku   a stehnách mu pribúdali pásy po každej rane. Peťo kričal, nariekal, prosil, napokon   otec nariadil aby ho odviazali. Som na rade, upínam si remence, sťahujem trenírky a líham na lavicu.

Janka upína remence a ako mi dáva koberec na chrbát a kríže pohladkala mi zadok. Bolo to pekné, no vtom vzduchom zasvišťal bičík a ja som si myslel, že mi niekto prešiel nožíkom po zadku.

Vykríkol som a nadvihol som hlavu a trup. Otec pokračoval v mlátení môjho zadku. Keď otec skončil, myslel som že už mám celý zadok dorezaný. Bolo to horšie ako výprask po žihľave. Odpratali sme lavicu na miesto a otec bol ako vymenený, začal sa pýtať ako bolo u starých rodičoch, či sme sa učili, čo sme robili, či sme boli aj v kine.

Povedal mi, že na 17 hodinu pôjdem s ním na stanicu,   čakať môjho strýka, ktorý pricestuje aj so synmi, ktorý u nás zostanú celé 2 týždne a že zajtra ráno príde aj moja mama na víkend. Janke nariadil, aby s nami pripravila hosťovskú   izbu. S   Peťom sme si skontrolovali zadky. Musel som uznať, že Peťo dostal väčší výprask. Pred odchodom na stanicu som si obliekol krátke nohavice a košeľu s krátkym rukávom.

Na mamu som sa veľmi tešil no na strýka s bratancami, moc nie. Sú odo mňa starší a radi sa stále vychvaľujú. S otcom čakáme na peróne, prichádza vlak, vidím ako strýko s bratrancami vystupujú, kývam a idem im naproti. Za mnou ide aj otec. Keď ma bratranci zbadali, zistil som že sa nezmenili, keď sa začali smiať. Uvedomil som si, že sa smejú zo mňa, ako vypadám.

No napokon zahrali divadielko, že sa tešia z nášho stretnutia. Po zvítaní otcovia išli pred nami. Bratranci si ma doberali, ako dobre vyzerám, či som ušiel z polepšovne. Snažil som sa s falošným úsmevom   v tvári im povedať, že mne sa páčia krátke vlasy, preto som sa dal ostrihať. Doma som predstavil strýkovi a bratrancom mojich nových súrodencov a potom som predstavil aj bratrancov. Starší Ondrej už bude maturovať a mladší Andrej ide do druhého ročníka na strednej škole. Potom im Janka ukázala izbu.

Už pri večeri som na nich videl ako sa povýšenecky dívajú na mňa a mojich bratov, ale naopak na Janku sa pozerajú ako na anjelika. Po večeri, otec vytiahol fľašu s domácou   pálenkou a otcovia popíjali pri družnej debate. Janka poupratovala po večery zo stola a išli sme s bratrancami do izby. Bratranci si nás doberali, že v tých trenírkach sme   jednotný ako na vojne, no na Janke nevedeli oči nechať a snažili sa jej   obaja zaliečať. Otcovia v kuchyni boli už dosť hlučný.

Otec   na nás zavolal a by sme išli do kuchyne. Nevedeli sme čo sa deje? V tom strýko povedal, že vidno aký ma otec rešpekt, že zvláda vychovávať päť detí, že to on nedokáže a jeho chlapci s ním k holičovi nechcú chodiť. Otec mu oponoval, že to vôbec nie je ťažké, že ak chce, on to dokáže. Poslali nás späť do izby. Bratranci sa začali v izbe smiať, že on to dokáže a smiali sa ako debili. Z chodby bolo počuť otca telefonovať a asi o pol hodiny k nám pribehol mne už známi vojak v teplákoch a chlebníkom cez plece.

Otec nás zavolal do kuchyne. Chalani si posadali na lavicu a Peťo postavil jednu stoličku pred lavicu a sadol si na lavicu predo mňa. Ktorý je starší, pýta sa otec. Sadni si sem, ponúkne mu stoličku otec. Ten nechápavo, ale hrdinský si sadá na stoličku.

Medzitým si už vojak pripravil strihaciu mašinku a pýta sa otca, ako? Normálne, sucho odpovie otec. Vtom sa rozozvučí mašinka a vojak prikladá mašinku na Ondrejov krk a postupuje smerom k temenu hlavy. Vtom Ondrej vyskočí zo stoličky. Vtom otec mohutným hlasom zreve. Páči sa mi ako Ondrejovi padajú vlasy na zem. Onedlho ho vystriedal aj Andrej. Neviem či sa mám skôr pozerať na Ondreja, aký ostal vyplašený alebo na smutného Andreja ako mu padajú vlasy na zem.

Uvedomil som si že pred tromi týždňami, som aj ja bol takýto vyplašený, ale teraz som mal veľkú radosť, že behom pár minút otec skrotil bratrancov a už sa netvária tak povýšenecký. Peťo už vstáva a chce vystriedať Andrea, ale predbehol som ho a sadol som si hrdinsky a s úsmevom   na stoličku. Vlastné strihanie som nevnímal, skôr som rozmýšľal nad tým ako Peťo hovoril o pravidelných strihaniach.

Z dumania ma vyrušil až hlas vojaka, ktorý sa opýtal či má pokračovať. Usmial som sa na neho so slovami, nie takto je to výborne, ďakujem a pozrel som na bratrancov. Obaja vypleštili oči, keď ma počuli. Aj Peťo pochválil prácu vojaka, keď vstával ostrihaný zo stoličky. Po odchode vojaka sme urobili poriadok a išli sme späť do izby.

Bratranci boli ako prikovaný ale ja s Peťom sme sa predvádzali a boli by sme ešte viac blbli, keby nás nepálili zadky po výprasku. Janka naznačila, že je už dosť hodín, tak aby sme sa išli poumývať a spať. No poďme, pozval som do kúpeľne aj bratrancov.

Peťo mi povedal aby som si vzal aj pyžamo. V kúpeľni pri pohľade do zrkadla obaja zažili poriadny šok no ja s Peťom sme na seba žmurkli a zasmiali sa. Ďalší šok pre bratrancov bolo keď sme si vyzliekli trenky a videli môj a Peťov zadok. To čo máte pýta sa Ondrej. To nič, to bol len taký malí výchovný výprask, zasmeje sa Peťo. Obaja bratranci zostali bledý. V izbe mi Peťo hovorí, čo myslíš riadne sme ich vyplašili? No neviem, či nebudú prosiť otca, že tu nechcú ostať a pôjdu s nim domov, odpovedám.

A tebe sa ktorý páči, pýta sa Peťo Janky, no tá odpovedá, ty a Jurko a smeje sa. Asi pre návštevu nás ráno otec zobudil bez píšťalky, no na rozcvičku sme išli, zavolal aj bratrancov, či sa nejdú pridať. Ty nechápali čo sa deje tak, tak vybehli aj oni von. Nechápali keď sme cvičili   v trenkách. No poďte aj vy vyzvala ich Jana, asi sa nechceli    dať zahanbiť tak sa pridali. Hneď po rannej hygiene som išiel s otcom za mamou na stanicu, Janka zatiaľ pripravovala raňajky.

Zvítanie bolo vrúcne a srdečné. Cestou domov mama išla v strede medzi mnou a otcom. Dnešný deň mi pripomínal nedeľu, lebo sme nemuseli ani upratovať ani otec nevymýšľal žiadne zbytočné práce, len aby nás zamestnal. Doobeda sme si zahrali futbal , chalani si začali doberať Peťa, že za chvíľu dotrepe vlastnú futbalovú jedenástku. Poobede sme sa boli kúpať.

Bratranci boli akýsi iný, viac   kamarátsky. Po večery, sme odprevadili strýka a bratranci zosmutneli. Navrhli sme rodičom, aby Ondej s Andrejom neboli v izbe sami, mohli by sme spávať po dvoch ako u starých rodičoch, čím sa uvoľnia v detskej izbe 2 postele veď to nejako 2 týždne vydržíme. Večer sme trocha s Peťom pošantili v posteli, navzájom sme si hladkali svoje prirodzenia a slastne pri tom odfukovali.

Veď máme pred sebou zase nenápadné krásne dva sexuálne týždne v jednej posteli. Po raňajkách mňa a Peťa zavolali von Ondrej s Andrejom. Ondrej išiel rovno na vec. Tak čo bratrančekovia, čo ste to robili včera v posteli. Asi to porozprávame rodičom. Snažili sme sa vyhovárať.

Nevyhovárajte sa, veď ste fučali ako lokomotíva od blaženosti. Nemáte nejaké miesto kde nás nik nebude vyrušovať? Poďme do pivnice navrhol Peťo. V pivnici Ondrej pokračoval, teraz sa pohráme mi s vami. Neisto sme si kľakli. Predo mňa sa postavil Ondrej a pred Peťa Andrej.

Z stiahli si krátke nohavice a biele slipy, z ktorých vybehli   ich kokoty, vezmite si ich do ruky. S Peťom sme pozreli   na seba. No dobre, odvetili bratanci a začali sa obliekať, ideme hore povedať čo sme večer videli a počuli.

Nie, to nie rýchlo sme odpovedali. Znova vytasili svoje prirodzenia von. Nesmelo sme chytili penisy boli riadne dookola zarastené chlpmi. No Ondej chcel viac. No a pekne mi začni lízať gule. Bolo mi to dosť odporné. Riadne, neboj sa, oznamuje mi Ondrej. Pravou rukou pridŕžam penis a olizujem gule. Cítim ako Ondrejov penis rastie v mojej ruke.

A teraz líž aj kokota, pomalí postupujem od koreňa smerom k žaludi. Vtom mi Ondrej vrazí svoj penis hlboko do úst, až ma natiahlo.

A teraz so riadne budeš húliť. Snažil som sa jemne, no Ondrej vzal moju hlavu do rúk a prirážal svoj penis pomalí až do môjho krku. Vtom cítim nejaké cukanie v Ondrovom penise a ústa mi napĺňa niečo teplé. Prehĺtaj, prikazuje mi Ondro. Snažím sa prehltnúť, no aj napriek tomu cítim ako mi z kútikov úst začína vytekať semeno. Vtom si Ondro kľakne vedľa mňa začína olizovať semeno s mojej brady. Pri dotyku jeho jazyka na mojej brade som nevydržal a vystrekol som aj ja do trenírok.

Tak tebe sa to páči začal sa smiať Ondro. Pozriem smerom na Peťa, ktorý si líha na zem a Peťo začne striekať na jeho tvár. Nahne sa nad Peťa a olizuje vlastné semeno. Peťo si rýchlo vyťahuje svoj penis z trenírok a vypúšťa dávku na brucho. Všetci štyria sme ako v siedmom nebi. Ako vidíme, páčilo sa vám to zasmial sa Ondrej, no a ty ako pôjdeš von s tým mokrím fľakom na trenkách?

Strašne som sa zahanbil. No Peťo to rýchlo vyriešil. Poďme von a ja ti prinesiem čisté trenírky, tieto potom operieme, aby neboli problémy. Poobede sme sa pekne oblieklo do kraťasov a polokošieľ a celá rodinka aj s bratrancami sme išli na zmrzlinu. Bol to pekný deň. No pri večeri som zosmutnel, lebo som vedel, že o chvíľu odíde moja mama. Rozlúčili sme sa a otec ju išiel odprevadiť na stanicu. Vravel, že sa zdrží, že si odskočí do kasární. My sme zatiaľ poupratovali , poumývali sa a obliekli do pyžám.

Keď prišiel domov, vybral z tašky štvoro kaki vojenských trenírok a podal ich bratrancom. Tu budete nosiť tieto trenírky a nie tie buzerantské slipy. Ondrej chcel odporovať, čo otca rozhnevalo. Vybral zo skrine vojenský kožený opasok , zdrapil Ondra poza krk a dal ho do predklonu. Aj napriek tomu, že sa Ondej bránil dostal zo desať   rán. Vtom si asi Ondrej uvedomil, že nemá zmysel odporovať, rýchlo začal súhlasiť, že si ráno s Andrejom oblečú trenírky.

Ráno nás zobudil tradične hvizd píšťalky. Tak ako my aj bratranci si obliekli kaki trenírky a vybehli na dvor, počas rozcvičky otec už odchádzal do práce. S bratrancami sme chceli   skončiť rozcvičku ale Janka nás upozornila, že otec na nás vidí zo svojej   kancelárie. Preto sme skončili až o 6, A vyzlečte si aj vy trenírky, lebo sa urobíte do ních ako včera Juraj.

Bez slova sme si kľakli, no dnes si nás bratranci vymenili. Ja som dostal do úst Andrejove gule a penis, ktorý poriadne tvrdol. Vybral ho z mojich úst a kázal aby som vstal, prehol si ma cez starý stôl, roztiahol mi nohy, cítil som ako mi krémom natiera zadok a aj dierku a opatrne vsúva pri tom prst do zadku. O chvíľu už cítim nepríjemnú bolesť a cítim ako do mňa postupne vniká jeho penis. Potichu stonám, ale páči sa mi to. Andrejov penis mám celý v zadočku, tak ho zase vyberá a vsúva, zrýchľuje mám pri tom zavreté oči a stonám.

Počujem aj Peťove stonanie a bratranci si pri to poriadne odfukujú. Cítim teplé semeno v zadočku. No to je už pri mne aj Peťo s Ondrejom.

Líž, počujem Ondra ako káže Peťovi lízať semeno,   ktoré opúšťa mok zadok. Peťov jazyk dráždi zvierač na zadočku, rozťahujem polky zadku aby mal lepší prístup.

No stačí, povie Andrej, otáča ma a berie do rúk môj penis. Začína olizovať moje vajcia a ja som ako v siedmom nebi. Andrej pomalí nestihol vopchať môj penis do úst a už som cítil ako som sa vystriekal. Prehltol celú dávku a stále sa hral s mojím penisom. Z pekného rozjímania ma vyrušil Ondrejov hlas, no poďme už, veď si niečo nechajme aj na zajtra. Každý deň po raňajkách sme išli všetci štyria do pivnice.

Ďalší týždeň v pondelok   sme nestihli ani poriadne vstúpiť do pivnice už tam bola aj Janka. A vy čo tu robíte každý deň? Ale nič vyhovárame sa. A ty si prečo bez trenírok, pýta sa ma. Vtom som si uvedomil že som si ich už stiahol. Ondro sa zasmial a povedal, že by jej chcel niečo ukázať. Keď bola pri ňom, vytiahol svoj penis z trenírok, tá sa zľakla, no Ondrej ju zastavil, aby sa nebála, že sa môže s nami hrať aj ona. Kým sa Janka spamätala, čo sa deje, Ondrej už kľačal pred jej nohami a sťahoval jej nohavičky a schoval svoju hlavu pod jej sukničku.

Neskôr ucítila i každého penis ale len v ústach a zadočku. Nechceli ju chalani zbaviť panenstva. Každý deň po raňajkách sme si dávali stretnutia v pivnici a bolo to naše nádherné tajomstvo. V sobotu doobeda prišiel strýko a chalani zosmutneli. Chceli sme ich potešiť, že nabudúce sa budeme zas stretávať v pivnici. Na to sa Ondrej pousmial a povedal, že to bolo nádherné, ale za tie dva týždne im moc vlasy nepodrástli a už si vie predstaviť ako sa im budú smiať kamaráti doma. Ale vari to prežijeme Po odchode bratrancov sestra s nami už odmietala chodiť do pivnice a nám radila, aby sme to tiež medzi sebou nerobili i keď sme nevlastný bratia.

Pohrozila, či si vieme predstaviť čo by s nami otec urobil keby to zistil. Ďalší týždeň prázdnin ubehol ako voda a nás v sobotu   znova navštívil mne už tiež známi vojak a odstránil z hláv to čo za ti týždne narástlo.

Celkom som si zvykol na krátke vlasy, aspoň som nepotreboval hrebeň a nemusel som sa česať. V nedeľu ráno ma mama upozornila, že idem v pondelok,   ako každý rok na dva týždne do pionierskeho tábora.

Každý rok som sa tam tešil, mal som tam už kopu kamarátov. No s takto čerstvo vyholenou hlavou sa mi tam moc nechcelo a preto som sa tomu   patrične s odporom bránil. Moju škriepku s mamou ale začul otec.

Prines remeň, nariadil mi. Očervenel som, vyberám zo skrine remeň a s trasúcimi rukami ho podávam otcovi. Sťahujem si trenírky po kolená a prehýbam sa cez stôl. Prvé rany smerovali po zadku, za každou ranou som hlasno   zastonal. Zrazu som zacítil ranu i na stehnách, za ňou i ďalšia. Celkom som dostal za papuľovanie 50 po zadku a stehnách. Na stehnách ostalo pár švihov, ktoré sa patrične sfarbovali. V tábore som dosť ťažko vysvetľoval, že otčim je lampasák a že doma máme vojenský výcvik.

Niektorý kamaráti ma hneď ani nespoznali a keď zistili že som to ja, s patričným vysmievackym údivom sa so mnou uvítali. Po prvom dni si na mňa s krátkymi vlasmi a kaki trenírkami zvykli   a nakoniec som s nimi prežil pekné dva týždne.

Ešte vyše týždňa prázdnin pred nami a zase začína škola. Ja už budem chodiť do novej školy, s niektorými spolužiakmi sa už poznám a ostatých rýchlo spoznám. Ako chlapec som vyrastal bez otca, preto som ho závidel iným svojím kamarátom.

Keď   jedného dňa mama priviedla prvý krát domov chlapa, vysníval som si, že to bude môj otec. Bol urastený, nakrátko ostrihaný, neskôr vysvitlo že je to vojak. Chodieval len tak raz za týždeň, niekedy aj po dvoch týždňoch, pri   spoločných prechádzkach som bol vždy pyšný, že mam i ja otca.

Bol milý na mamu ale aj na mňa, až na provokačné reči ohľadne mojich   krásnych kučeravých čiernych vlasov. No pri každej návšteve mi doniesol cukríky a aj preto som si ho obľúbil. On chodil ku nám, ale my sme nikdy neboli u neho. Končil som siedmu triedu a on pri nedeľňajšej návšteve navrhol, aby sme sa nasťahovali ku nemu do horského mestečka vzdialenom od nás vyše 30 km.

Vravel že má dcéru a troch synov   a mne bude s nimi veselšie a oni budú mať starostlivú matku. Po niekoľkých debatách bolo rozhodnuté. Siedmu triedu ukončím a už na začiatku prázdnin sa prisťahujem k novému otcovi a mama sa nasťahuje o nejaký mesiac dva neskôr, ako náhle sa bude dať. Nevedel som sa dočkať kedy sa zoznámim so svojimi novými súrodencami. Posledný školský deň poobede zastavil pri našom dobe vojenský gazík s ktorého vystúpil v uniforme môj nový otec.

Veľmi som sa tešil, lebo vo vojenskom aute som nikdy nesedel. Otec v  tej uniforme vypadal dosť prísne. Vodič pomohol naložiť moje kufre, ja som sa rozlúčil s mamou a plný očakávania som si nastúpil. Cesta bola zdĺhavá a otec počas nej neprehovoril   so mnou ani slovo, len vydával pokyny vodičovi. Zastavili sme pri jednej budove v blízkosti kasárni.

Z domu vybehlo dievča a za ním traja   chlapci s krátkymi vlasmi   v zelených   kaki trenkách, ktorý mi pomohli s  kuframi. Otec ihneď odišiel do kasární. Vstúpili sme do domu a rovno sme išli do izby. Bolo tam 5 upravených postí s našponovanými prestieradlami, 5 skríň, 5 nočných stolíkov.

V strede bol   veľký stôl so šiestimi stoličkami. Nová sestra sa mi predstavila, že je Jana aj ja som sa predstavil, som Juraj. Potom sa predstavili aj chalani v poradí Jozef, Peter, Oto. Sestra bola v deviatke,   vychodila základnú školu a ide na strednú zdravotnú školu. Jozef ide do ôsmej, Peter do siedmej a Oto do piatej.

No i   ja do ôsmej, priznal som sa. Poďme rýchlo vybaľovať, aby sme to stihli kým príde otec z práce. Táto skriňa bude tvoja a otvorila ju. V skrini už bolo pár vecí. Išiel som ich vybrať no Jana ma zastavila, že to sú už moje veci. Začala vyberať moje veci z kufrov a ukladať na stôl. Všetky slipy, pyžamá, tepláky ,papuče vložila do jedného kufra.

Opýtal som sa nechápavo. No jednotne ako ostatný chalani a vyzleč sa nech to môžem uložiť. Tu máš trenírky a vybrala jedny kaki trenky zo skrine a hnedé šľapky. No ja takto nebudem chodiť, bránil som sa.

Rýchlo sa prezleč skríkol na mňa Peter, lebo ak dostaneme výprask za teba   tak si ma nepraj. Opýtal som sa trasľavým hlasom. To zistíš na vlastnej koži, no   a už sa vyzliekaj. Lepšie som na pozrel na nových súrodencov a všimol som si modriny na stehnách nôh. Neochotne, ale pomalí som sa začal vyzliekať. Ostal som v bielych slipoch. Dávaj ich dole, súril ma Jožko. No hanbil som sa ich   pred nimi vyzliecť. Vtom ma obstáli a nasilu ich stiahli zo mňa.

Rukami som si začal skrývať svoj penis. No nebehaj tu nahatí a obliekaj si trenírky s úsmevom povedala Janka. Otočil som sa k nej zadkom a rýchlo natiahol trenky. No už skoro vypadá ako mi, poznamenal Oto.

A čo ti povedal   otec na vlasy, pýtal sa Peťo. No podpichoval ma, či cez ne dobre počujem, zasmial som sa. Nás otec dáva pravidelne strihať, nám nestihnú narásť také dlhé. Medzitým Janka uložila moje veci do skrine. Ukázala mi na vnútorných dverách plán uloženia skrine a povedala, že tak bude skriňa stále uložená.

Ukázala mi pri dverách nástenku, na nej boli hodnotenia. Keď dostaneš čierny bod, tak sa budeš za nedostatky spovedať v sobotu večer, ak červený bod tak po večery.

Onedlho prišiel otec z práce. Deti nastúpili do jedného radu. Poď medzi nás, povedal Jožko. Janka zakričala Pozor, otec deti sú nastúpené. Otec si nás premeral od hlavy po päty. Každý sa rozbehol ku skrini a otvoril ju.

Myslel som si že Janka si robila srandu,   keď mi ukázala plán uloženia skrine, ale zistil som, že tak majú uložené skrine aj ostatné deti. Otovi trošku vyčnievalo tielko. Otec mu vyhodil na zem celú hromádku a nariadil, aby si dopísal čierny bod. O 15 minúť bude večera, oznámil a odišiel z izby. Po večery bol nástup na ktorom boli vydané úlohy na večer a na sobotňajšie upratovanie, ktoré bude končiť o 13 hodine. Kontrola sa začne nástupom o 16 hodine.

A teraz mi predložte vysvedčenia. Prvá predstúpila Janka so sklonenou hlavou. Tak tú trojku si si neopravila prísne a stroho sa opýtal otec. Janka, zo skrine vybrala remeňa podala ho otcovi.

Stiahla si nohavičky ku kolenám a prehla sa cez stôl. Vieš koľko rán si zaslúžiš? Otec sa našponoval a už pľasla prvá rana, jedna povedala Janka, pľask, dva počíta Janka, pľask, tri, pľask, štyri, pľask päť, pľask šesť, pľask sedem, pľask osem, pľask deväť Vzpriamila sa a opatrne si začala obliekať nohavičky.

Druhý nastúpil   so sklonenou hlavou a celý červený v tvári Jožko. Tak a tvoje sľuby sú kde? Obe trojky tu svietia. No ty prázdniny budeš tráviť učením, oznámil otec. Áno ocko a stiahol si trenky ku kolenám a prehol   sa cez stôl.

Celým telom mi prebehli zimomriavky, veď to nemôže vydržať. No to už Prásk, jedna odpovedal Jožko, pľask   dva, pľask tri, pľask štyri Pri osemdesiatej tretej rane Jožko vyskočil na rovné nohy.

To otca nahnevalo, pritlačil ho znova k stolu. Ak ešte raz vyskočíš dostaneš o 50 navyše. Jožko sa pevne chytil stola a čakal na ďalšiu ranu Narovnal sa   a otočil sa smerom ku nám a začal si hladkať zadok až po chvíli si natiahol trenky. Ako tretí išiel predložiť svoje vysvedčenie Peter, mal tam tri dvojky a jednotky, ale za to že sa nepolepšil aj jeho čakal trest v podobe 10 na zadok A už dosadá prvá rana a Peter začína počítač.

Po každej rane zaznie zastonanie a potom číslo rany ktorá dopadla na Petrov zadok. Ďalší sa pochválil Oto, ten mal samé jednotky tak si   vyslúžil pochvalu a z nástenky mohol škrtnúť jeden čierny bod. No aj moje vysvedčenie chcel vidieť môj nový otec. Ja som mal síce tri dvojky ale na pol roku boli štyri. Obišiel som bez trestu. Večierka bola vyhlásená na 21,30 hodinu. Preto už o 21 sme išli spoločne do kúpeľne.

Bolo tam jedno dlhé umývadlo pripomínajúce kameninový výlov a boli tam 3 kohútiky. Na poličke   boli poháre so zubnými kefkami. Po návrate na izbu sme sa prezliekli do žltých pyžám, postavili sme sa pred postele a čakali na príchod otca. Ten každého skontroloval, či je poriadne umytý a či pod pyžamom nemá trenírky a Janka či nemá gatky. Pri mojej kontrole za dvomi nechtami našiel trocha špinky, za čo som si musel pripísať môj prvý čierny bod.

Dlho som nemohol zaspať a rozmýšľal som ako dostanem výprask   s koženým remeňom. Ráno už o 6 hodine nás zobudil nepríjemný hvizd píšťalky a otec zahlásil nástup na rozcvičku. Obliekli sme si trenky, cestou na dvor sme boli na WC sa vycikať. Trvalo mi to akosi dlho. Otec skonštatoval že meškám a dostávam ďalší čierny bod.

Rozcvičku som ani nevnímal, plnil   som len to čo ostatný a rozmýšľal som nad výpraskom, ako to vydržím, či sa mi nebudú smiať. Nasledovalo upratanie si postele a osobná hygiena. Potom raňajky a veľké  upratovanie. Janka mala za úlohu vyprať bielizeň. Ja som sa mal zaučiť tak som plnil úlohy vždy s jedným po hodine. Po skončení sobotňajšieho upratovania a prania, sme sa naobedovali. Mali sme do 16 čas, vtedy sa má vrátiť otec z práce,. Bolo veľmi horúco a Jožko navrhol aby sme sa išli okúpať.

A na čo by nám boli, veď trenírky na nás za chvíľu uschnú. A tak som išiel prvý krát od domu a začal som sa zoznamovať s novými kamarátmi. Bolo nám dobre a vydržali by sme sa blázniť ešte dlhšie, no Janka zavelila. Ide sa domov, aby sme nezameškali. Vtedy som si uvedomil, že moji nový súrodenci sú načasovaný ako v kasárňach. Doma sme boli skôr ako otec a čas sme trávili na dvore.

Otec išiel k nám aj s jedným vojakom v modrých teplákoch a s kaki chlebníkom cez plece. Jožo skonštatoval tak to už sú tri týždne čo sme sa strihali. Nechápal som čo povedal. No išiel som za nimi do kuchyne.

Tu si sadni povedal Peťo a uvoľnil mi miesto medzi sebou a Petrom, na koniec si sadol Oto. Keď otec vstúpil do kuchyne vstali sme z lavice. Jožko vzal jednu stoličku od stola a prisunul ju pred lavicu a sadol si na ňu.

Vojak si dal z pleca dole   chlebník a začal na stôl vykladať nožničky, hrebeň, kefu a strihaciu mašinku, ktorú zastrčil do zásuvky. Ozval sa jej nepríjemný zvuk. Vojak sklonil Jožkovi hlavu a priložil mašinku na Jožov krk a pohyboval sa smerom k temenu hlavy. Na Jožkove plecia padali asi centimetrové vlásky. Asi po desiatich minútach Jožko vstal zo stoličky na temene hlavy mal asi dvojcentimetrové vlasy a dookola hlavy mu svietila koža.

Kto je na rade? Juro sadaj, zavelí otec. Vstanem, nohy sa mi chvejú. Ako ho mám ostrihať, opýta sa vojak. Ja som aj chcel niečo poznamenať, no otec zavelil, tak ako ostatných. Vojak mi prečesal vlasy, sklonil mi hlavu a už som cítil mašinku ako mi postupuje vzadu od krku k temenu hlavy   a na chrbát   začínajú padať prvé vlasy.

Keď mi padli prvé kučery čiernych vlasom na nohy   od žiaľu som sa rozplakal. Ja som si rukami chytil hlavu a cítil som ich na holej koži.

Po mne si na stoličku išiel sadnúť Peter a aj jeho hlava za chvíľu vypadala ako Jožova. Všimol som si, že sa všetci súrodenci dívajú na mňa. Po odchode vojaka sme zamietli a vyhodili vlasy. Otec bol v celku spokojný. Keď sme boli v kúpeľni, pozrel som sa do zrkadla. Zľakol som sa sám seba. V zrkadle bola len malá vyplašená   biela hlavička s mierne odstávajúcimi ušami. V očiach sa objavili zase slzy. Pred večerou ma chcel Jožko utešiť, že si zvyknem na krátke vlasy, lebo u nich otec dlhé vlasy netrpí.

Cez leto sa pravidelne strihajú každé tri týždne a cez zimu tak raz za štyri —päť týždňov   a jeden rok cez prázdniny boli úplne dohola. Otec nerobí žiadne rozdiely, vždy boli ostrihaný všetci naraz a rovnako. Zavše sa nikto aj vysmieva, ale z toho si netreba nič robiť. Zakaždým keď som sa dotkol hlavy a necítil som vlasy bolo mi smutno.

Po večery nastalo to, čoho som sa najviac obával bolo vyhodnotenie týždňa. Výprask bol v poradí od najstaršieho po najmladšieho. Ja som išiel ako tretí. Snažil som sa zakryť strach ale nepodarilo sa mi to, lebo som sa poriadne triasol. Pristúpil som ku stolu, stiahol som si trenírky a čakal som na svoju prvú bitku v živote. Otec pohladkal môj zadoček, potom po ňom potľapkal a o pár sekúnd dopadla prvá rana.

Vykríkol som od bolesti, bolo to horšie ako som čakal, jedna povedal som trasľavým hlasom, mysľou mi prebehlo ešte devätnásť, vtom pľask a ďalšia štipľavá rana dopadla na môj zadok, dva, pľask auuuuu, prosím dosť, tri, pľask a už sa držím rukami oboch poliek zadku a vtom ďalšia rana, ktorá zasiahla aj končeky prstov.

To som už vyskočil a nevedel som čo mám skôr ratovať, či zadok alebo prsty rúk. No to ma už otec drží odzadu za krk a prehýba ma ku stolu. Otec sa mi nevyhrážal zvýšením počtu rán za to, že som skákal ako capko po každej ďalšej rane.

Vôbec som si neuvedomoval , že som nahatý nielen pred bratmi ale aj pred sestrou a môj penis a mi hompáľal medzi nohami. Po výprasku, len otec sucho skonštatoval, že som horší ako baba a on zo mňa urobí chlapa.

Večer sme sa išli okúpať, najprv sa okúpala sestra a potom sme išli do kúpeľne všetci chlapci naraz. Bratia bez rozmýšľania stiahli trenky a šups do vane. A ty na čo čakáš, povie Oto. Veď si nám dnes poukazoval svojho pindíka. Tak i ja som si stiahol trenky a vliezol k nim do veľkej vane. Potom si začali chalani navzájom umývať chrbty. Áno a otočil som sa k nemu chrbtom. Postupne sme vyšli z vane, poutierali sa a obliekli si pyžamá.

Pred večernou kontrolou som si riadne skontroloval prsty, či nemám za nechtami špinu. Michaela se ke mně naklonila. Jestliže chceme mít tvůj kýžený výsledek, musíš to vydržet. Vezmeme tě do parády totiž plnou silou. Nevím, jestli je možné prožít očistec na  zemi, ale to, co mě čekalo, mělo předčit mé očekávání. Něco podobného jsem zkusil  až nyní. Biče obou vychovatelek dopadaly a konaly své krvavé dílo. Už se mi začaly dělat mžitky před očima, když proud ran najednou ustal.

To Michaela i Markéta se chystaly k posledním dvěma ranám, protože Michaela řekla: Podíval jsem se na Markétu. Najednou se její štíhlé tělo protáhlo až dozadu a umocněno mocným nápřahem až za hlavu se jak pružina vymrštilo zpátky. Upřel jsem svůj bolestí zkřivený ksicht zrakem na Michaelu. Mocný nápřah se záklonem a rychlý pohyb celého těla dolů.

Cítil jsem, že jsem  zpocený jak myš, celé tělo mi vibrovalo a ze zadku a stehen mi vystřelovaly bolesti do celého těla. Najednou se Markéta podívala na Míšu. Musíme ho ošetřit a nechat vyčistit nástroje. To už mě Michaela odpoutávala a srazila desky stolu zase k sobě. S klidem přiznám, ze při svém metráku a nějakých drobných váhy nejsem žádný drobeček, ale jak se mi chvělo celé tělo, tak jsem se ani nemohl postavit na nohy.

Najednou se počala mým zadkem rozlévat zvláštní příjemná šimravá záplava. Endorfiny fungují opravdu dobře. Kolébavě jsem se přesunul ke svým svrškům.

Celá ta legrace netrvala ani půl hodiny. Vlastně i s intermezzem v podobě aktérky Zachové jsem nebyl z pokoje déle než hodinu. Ale spát se mi nechtělo. Je jasné, že jsem byl zvědav, jak dopadne situace s provinilkyní Brůžkovou, poněvadž bylo téměř jisté, že se schyluje k dalšímu krvavému divadlu.

Zeptal jsem se tedy Michaely: A pak se na mě otočila. To už jsem se oblékal. Na něčem jsme se přece dohodli, ne? Co tu vy dva skrýváte, tajnůstkáři? Tak co bude se mnou? Jenomže to nebyla taková legrace. Ještě štěstí, že jsem si ze šatníku vybral  na sebe volné ripstopové maskáčové kalhoty, a lehké elastické trenýrky, které se daly přes zpráskaný zadek docela v klidu natáhnout.

Mezitím jsem poslouchal rozhovor obou přísných vychovatelek. Musel jsem do toho rozhovoru vstoupit. Třeba anonymně, aby o tom nevěděla. Mozek mi začal pracovat na plné obrátky, až se holky otáčely, jestli se na ně neřítí tatra. V tu ránu jsem tu situaci naprosto přesně viděl. Každá jí dáte padesátku, jako mně, a pak se objevím na scéně já a dám jí taky padesát.

A zamlouvám si ten třetí jezdecký bič. Vůbec jsem netušil, jak brzy se naše konspirační plány rozpadnou v prach. Markéta pokrčila rameny,  vydala  se pro slečnu Brůžkovou, jež konecně měla vychutnat svůj díl z obrovského potenciálu tohoto zařízení. Vzápětí mi Míša oznámila, kam se mám ukrýt, abych nebyl nápadný a vyrazila za Markétou. Čekal jsem asi deset minut, když  v tom se rozlétly dveře od trestnice a obě vychovatelky táhly vzpouzející se slečnu Brůžkovou dovnitř.

Marie Brůžková byla sice štíhlá, ale v obličeji nepříliš pohledná dívenka, asi sedmnáctiletá. Na obličeji se stopami po akné měla dírky  piercingu ve rtu, v obočí a v nose - to jsem ovšem vypátral až později. Na účesu byl poznat zjevný vliv stylu PUNK i se zbytky křiklavé světle červené barvy ve vlasech. Když mé kolegyně konecně dotlačily Brůžkovou do trestnice, nastalo hotové šílenství.

Ta se nejdřív rozhlédla a když viděla, kde se nachází, a hlavně, co se tam nachazí, tak spustila takove alótrium, že to museli slyšet snad až v Plzni, vzdálené třicet kiláků odtud. Klekala si, až ji vychovatelky musely tahat na kolenou po dlaždicích. Kopala kolem sebe jak zešílený útočník fotbalové Sparty, Markétu kousla do ruky a neustále řvala a zmítala se jak na elektrickém křesle, až jsem myslel, že ji trefí šlak. To by probudilo i mrtvé na nedalekém hřbitově v Hrádku. Naštěstí se dveře do zvukotěsné místnosti zavíraly samy.

Michaela s Markétou nakonec opravdu potvrdily svou fyzickou převahu a dostrkaly, dotáhly, dovlekly, jak chcete, nešťastnou Brůžkovou ke stolu, kde jsem před několika desítkami minut trpěl já. Marie se však nechtěla zanic vzdát. Pořád sebou trhala, až nakonec přece jen podlehla, když ji kolegyně přitlačily k tomu hroznému stolu a doslova na ní ležely.

Už jsem se na tu komedii nemohl dívat a vynořil se ze svého úkrytu. Chytil jsem Brůžkové ruce, zápasnicky je zapresoval a vytáhl jsem ji z poza stolu nahoru na něj.

To už Markéta upoutávala nohy chovanky do kožených popruhů. Obě ani nezareagovaly, když jsem jim přišel na pomoc. Brůžková přestala konecně řvát jak šílená a pouze brečela a plačky začala prosit. Já-á nechci za-adek do krve!!! Michaela pokračovala ve výkladu v oficiálním tónu: A hele, z holek se staly filosofky. Že by mi fušovaly do řemesla? Nakonec, jak jsem se tak na ni díval, mi jí začínalo být líto. Svéhlavá rebelka měla být ztýrána za svou revoltu a nezávislost.

Že bych už něco podobného někde viděl? Každopádně Marie Brůžková byla připravená s roztaženými stehny a  vysazenou zadnicí, neskutečně vyšpulenou, k brutalnímu výprasku.

Teď Michaela přistoupila ke stolu a vyhrnula čekatelce noční košili až nahoru. Ta se ovšem svezla zase až dolů ke krku, a proto Brůžková skončila             v podstatě úplně nahá. Nyní jsem ovšem zalapal po dechu já. Mariina stehna byla neskutecně  pravidelně vymodelovaná a plynule přecházela v rozkošnou zadničku, neskutečně vypjatou a pevnou. Celý tvar připomínal nějaký avantgardní sochařský artefakt s pravidelnými antickými rysy postav.

Všiml jsem si, jak se obě vychovatelky po sobě podívaly a Markéta si neodpustila přejet dlaní po celém obvodu pravidelných půlek slečny Brůžkové a pozdržet se prsty na staženém análním otvoru.

A můj Frantík opě t zareagoval, když jsem si uvědomil, že z této jablíčkovité zadničky bude za chvíli něco, co bude matně připomínat povrch planety Jupiter, jen v tmavší barvě.

Doposud jsem si myslel, že využijeme dlouhé jezdecké biče, jenomže jsem se mýlil. Michaela najednou přistoupila ke skříni, nalevo od trestného stolu, a nástroj, který odtud vylovila, mi doslova nahnal husinu. V rukou třímala karabáč ze sešitých pruhů kůže, dlouhý přes jeden metr. Hádal jsem tak sto dvacet centimetrů i s rukojetí. U rukojeti jsem zpozoroval průměr asi tři centimetry, padl tudíž dobře do ruky a používaná část trestného nástroje se postupně zužovala až k osmi milimetrům, přičemž jednotlivé pruhy kůže se čtyřicet centimetrů před koncem nástroje rozcházely do jednotlivých pramínků s konečnou tloušťkou jen několik milimetrů na konci toho pekelného nástroje.

To už i Brůžková viděla, co se na ni chystá, a propadla novému záchvatu hysterie. Michaela ovšem byla k jejím projevům ledově nevšímavá, jen ji obešla a pravila mně s Markétou: A pokračovala dál hlasitěji a důrazněji: A jestli to nebude respektovat, tak ji budeme řezat jako koně, dokud jí to prostě nedojde!

Ona tedy rozhodne o výši a druhu tvého trestu. Markéta si odkašlala a s hlasem soudního úředníka vyhlásila: My jí to všichni spočítáme sami. Za zmínku stojí malý spor, k němuž došlo vlivem nesouhlasu vychovatelky Michaely s počtem ran. Krakaticí jí přece nemůžeš dát takovej kouř! Ja jí tu nemínim křísit! Vždyť tu může i zkolabovat! Brůžková, když celý rozhovor uslyšela, začala zase nahlas vzlykat a naříkat. Ale Míša se nedala.

Domlouvaly jsme se, ze ji zpráskáme do bezvědomí, ne? Markéta navázala kontakt zase se mnou. Tušil jsem, že budu zbytek noci spát  stejně v kalhotech, protože kluci        z kapely by se asi nestačili divit, kdyby viděli, co mám na zadku. Ačkoliv — oni jsou zvyklí na mé excesy. Pak už přišel čas na Brůžkovou. Dohodli jsme se, že začne Markéta s bičem, po ní já s rákoskou a nakonec Michaela s Krakaticí.

Když jsem se  k tomu stolu přiblížil, zase se počínala ukazovat má erekce. Samozřejmě si toho obě kamarádky všimly.

Markéta už ale zaujala pozici, v níž mohla bezstarostně trestat. První rána na sebe nedala dlouho čekat. Reakce Marie mě velice překvapila na to, jak před chvílí vyváděla. Téměř ani nepípla, jen silně hrdelně vydechla   aaaaaaaahhhh!

Po další ráně to samé. Asi od desaté už začala hlasitě sténat. Ale výraz toho sténáni   měl moc daleko do hysterického řevu chovanky Zachové při jejím výprasku.

Zaregistroval jsem, že i Markéta z toho byla dost rozrušená   a možná i zklamaná. Začala ji tedy mrskat úplně naplno. S intenzitou jejích brutálních šlehů se začala měnit i barva na zadku Brůžkové. Každý úder po sobě zanechal příšerný fialovohnědý  napuchlý pruh. Ale mně se zdálo, ze Brůžková m á úplně jiné starosti. Při dopadu biče vždy jen se zasténáním zaklonila hlavu nahoru a při té chvíli měla zavřené oči. Udivilo mě, že ani neslzela. Zpozoroval jsem, jak se Markéta svým mrskáním začíná přizpůsobovat zrychlujícímu se dechu trestané dívenky.

Otočil jsem zrak na Míšu. Ta celou scénu fascinovaně sledovala, jak kdyby tam místo stabilního stolu běželo kino.

To už jsme byli u čísla třicet pět. Všechno připomínalo bizarní zpěváckou rozcvičku k nějaké postmodernistické árii cruelovského stylu. Prásknutí biče a část stupnice.

Postupně celá zadnice delikventky začala hrát tmavě fialovou barvou. Ale už teď bylo znát pár proseknutých míst.

Dopočítal jsem v duchu ke čtyřiceti třem. Při čtyřicáté čtvrté Brůžková prudce zaklonila hlavu. Mimo rytmus uderů se jí z hrdla vydral nelidský sten. Zpod zadku jí náhle vystřelil proud bělavé tekutiny a Marie se začala chvět doslova jako osika ve větru a začala hlasitě hýkat. Ta děvka prožívala orgasmus jak hrom! Posunuli jsme s Michaelou za ni a až nyní jsme měli možnost sledovat úplně zmáčený rozkrok a stehna mrskané slečny Brůžkové.

Na dlaždičkách pod provinilkyní se objevily obrovské skvrny, které jí ze stehen a z pochvičky odkapávaly přímo pod ní a mísily se s fleky po jejím mokrém výstřiku. Ona se prostě udělala! I Markéta stála jak zařezaná. Brůžková na stole funěla jak parní lokomotiva a okolí vůbec nevnímala. Zřejmě si ani nebyla vědoma toho, co před několika okamžiky prožila. Obě vychovatelky se ale hned vzpamatovaly. Nedal jsem se dvakrát pobízet. Místo pokožky po dopadu rákosky bylo okamzitě protrženo.

To už mi zase stál jako voják na vartě. A zničehonic se ke mně odzadu Michaela přiblížila, přitiskla se ke mně a začala mi přes kalhoty třít dané místo svou ručkou. Dostával jsem se do extáze. S Míšinou rukou v rozkroku jsme dospěli až  ke kýženému druhému číslu padesát. Tentokrát chovanka na trestném stole nevyvrcholila, byť na ní bylo vidět, že do bájné Nirvány nemá daleko. Míša mě přestala masírovat a vystřídala mě na vykonavatelské pozici.

Najednou zasáhla do hovoru sama provinilkyně, jež se už poměrně dobře vzpamatovala z právě prožitých okamžiků. Ta byla tak zaskočená, že ji se zjevnou zvědavostí odpověděla kladně.

Nevím, co mě popadlo, ale začal jsem se neskutečně smát. Jestli obě mé kolegyně byly před chvílí orgasmem Brůžkové vykolejené, teď obě zůstaly stát úplně jak solné sloupy. Michaela se pomalu probírala z prvního šoku. Jeden chce po mně rozsekat zadnici, druhá chce po mně sešvihat pindu… Neskutečné!! Michaela konečně uchopila ten mučící nástroj do své pravice. Postavila se na vymezené místo podél trestného stolu.

Napřáhla se s bičem až za hlavu. Události, které nastaly, se dají jen steží popsat. Brůžková zařvala jak tur a v momentě se jí vyvalily slzy z očí jako vodopád. Zadek Brůžkové se jen prohýbal pod neuvěřitelnou silou ran. Připadalo mi, že jeji štíhlounkou postavu musí ten bič při dopadu přeseknout na dva kusy.

Při šestnáctém úderu, za prudkého nápřahu Míšiny ruky nahoru, nám s Markétou přistálo na obličeji a na svršcích několik kapek krve. To už se napřáhla znovu a…. Najednou se rozlétly dveře od trestnice a v nich chlap. Pod zářivkami trestnice mu svítila uplně holá šíša, na těle střední postavy se vyjímal dobře padnoucí, moderně střižený modročerný oblek s vínovou košili, světle červenou kravatou, posetou žlutými kvítky s  pestíky shodně zbarvenými s košilí.

Ten pán postoupil asi metr dovnitř trestnice a klidným, avšak důrazným hlasem vyzvídal: A co tu dělá ten chlap? O točil se od děvčat ke mně. Míša na ten šup pustila bič a Markéta se zatvářila, jak kdyby právě stoupla na hřebík. Ten muž, o hlavu vyšší než já, nebyl  totiž nikdo jiný, než sám ředitel ústavu a školy, také ale prokurista firmy, která toto zařízení provozovala. Ani jedna z děvčat se nezmohla na jediné slovo.

Jejich sebevědomí bylo rozprášeno. Pak se otočil zpět na vychovatelky. A s klukama z kapely bydlíme tady o deset metrů dál na chodbě na pokoji číslo deset. Nyní se podivil on: Máte být v přízemí v pokojích pro hosty! A já jsem si jenom vyšel na záchod a slyšel jsem z jednoho pokoje, jak tam probíhá výprask, tak jsem se tam podíval, co se fakt děje.

Nic víc, nic míň. A protože se o výprasky zajímám a ve vychovatelce Michaele jsem poznal mou spolužačku z fakulty, řekl jsem ji, že chci ten výprask vidět. A ještě jsem se chtěl zúčastnit jednoho potrestání osobně. Když mi odmítla vyhovět, protože jí to předpisy nedovolují, prohlásil jsem, že buď se toho výprasku zúčastním, nebo  všechno, co jsem tu zaregistroval, půjde okamžitě do sdělovacích prostředků, protože já sám jsem učitel, který se řídí evropskou úmluvou o právech dítěte.

Ani nevím, kde jsem se naučil tak blbě lhát. Že by od studentů? Ředitel byl z informací, které zaslechl, úplně odrovnaný. Mám pocit, že snad ani nenašel protiargumenty, aby mi něco odpověděl. Tak se jen zoufale zeptal: Odpověděl jsem s klidem: To je otázek, najednou.

Myslím tím, jestli po prázdninách někam nastoupíte. Obě vychovatelky po sobě koukly. Pan kolega  magistr Koutný totiž ze zdravotních důvodů ukončil pracovní poměr na konci školního roku. Ten mezitím upřel pozornost na zakrvácenou zadnici chovanky Brůžkové.

Podílel jste se osobně na potrestání té dívky? Ředitel už se na nic neptal. Až skončíte s trestem zde, dostavte se hned i s panem doktorem do ředitelny, chci si s vámi všemi promluvit o dalším vašem pedagogickém působení, jestli by vám to tedy nevadilo takhle pozdě. Pak ihned trestnici bez dalších slov opustil. Brůžková už pomalu usínala, ale z klimb á n í ji rychle probral Markétin hlas: Neodpustíme vám ani ránu! Michaela už se zase zhostila své Krakatice a zaujala pozici vedle stolu.

Zněla symfonie karabáče a mrskaného zadku za svižného doprovodu  hlasivek sólistky Brůžkové. Teď se ovšem sympatická exekutorka zaměřila na partie stehen a začala Krakaticí mrskat Mariina stehna.

Každý šleh zanechával za sebou  příšerné krvavé pruhy a jak měla delikventka roztažené nohy, nejednou zasáhly konce karabáče vnitřní strany stehen a části ohanbí. Markéta mezitím připravila z dalši skříňky klasický jezdecký bičík, protože exekuce Krakaticí se blížila do finální části.

Slečna Brůžková už jen úpěla ve vysokých tenorových frekvencích a od pasu dolu vypadala jak špatně namalovaná rumělkou. Bylo jasné, že i karabáč bude potřeba po použití pořádně vyčistit. To ale měla na starosti služba chovanek.

Ještě víc jí páčkou roztáhla nohy za pomoci půlek stolu. Pak se vysoukala k Brůžkové na stůl a chtěla se nad trestankyní rozkročit. Úzká sukně se neprojevila zrovna jako dobrá společnice. Ale Míša si poradila. Vykasala si sukýnku až k pasu a mocně se nad Brůžkovou rozkročila. Nyní byla v poloze, kdy mohla seshora zasahovat její intimní partie, aniž by se při exekuci přehnaně namáhala.

Obě její nohy byly jak přikovány k oběma stranám trestného stolu. Tentokrát se Michaela tolik nenapřahovala. Přesto ruka opsala charakteristický oblouk. Bičík poprvé přistál na řitním otvoru Brůžkové. Kožené zakončení bičíku poprvé políbilo Mariinu buchtičku. Ještě tři rány následovaly na rozkrok slečny Brůžkové.

Musel jsem jít blíž k trestané. Bylo to fascinující divadlo. Udivilo mě, jak má Michaela  přesnou ruku. Střídavě systematicky zasahovala anální otvor a rozkrok Brůžkové. Ta se blížila k dalšímu orgasmu. Asi po patnácté ráně se začala zase chvět jak za mrazu. Než jsme dopočítali do pětadvaceti, byla Brůžková úplně vyřízená, v   napuchlém rozkroku zcela zmáčená. Napadlo mě že bych jí ho tam fouknul, ale stačil jeden pohled Markéty, která zřejmě vytušila mé myšlenky, a raději jsem si to rychle rozmyslel.

Viděl jsem, že holkám se tam moc nechce, ale co se dalo dělat. První vyrazila Markéta, pak já a nakonec Míša. Tam mezitím Brůžkové nakázala, že hned po snídani má služba použité trestné nástroje pečlivě vyčistit. Markéta přeci jen nesměle zaklepala na vypolstrované dveře ředitelny. Vhrnuli jsme se do ředitelny všichni najednou a stoupli jsme si vedle sebe jak provinivší se žáci, kteří byli pozváni kvůli nějakému průšvihu. A ono to tak asi i bylo. Chvilku si nás jednoho po druhém prohlížel.

Nejen že jste se provinily proti vnitřním směrnicím školy, ale ještě jste ohrozily dobrou pověst našeho zařízení. Proto vám uděluji přísnou důtku za porušení pracovních povinností a tr e stám vás odebráním všech benefitů k platu po dobu devíti měsíců.

Ředitel věděl, že vyhazov si daných okolností dovolit nemůže, protože holky byly dobré vychovatelky a hlavně přiměřeně přísné. Obrátil se ke mně: Ředitel se na mě zadíval s   přivřenýma očima. Mezitím jsem pohledem zabrousil na Míšu a Markétu. Stály tam jak dvě hromádky neštěstí a jejich nepřítomné pohledy leccos naznačovaly a ani jedna se nezmohla na slovo obhajoby.

Myslím, že byste mohl své rozhodutí trochu přehodnotit, protože za daných okolností slečny neměly na výběr. Ředitel rázně povstal ze svého křesla. Já svým přístupem jsem způsobil problémy, jež vám nastaly. Tentokrát jsem zůstal zírat já. Ředitel byl opravdu pevný v   kramflecích. Před víkendem jsem totiž nechal do trestné místnosti instalovat bezpečnostní kameru a následující pondělí tuto skutečnost chci předeslat všem kolegyním a kolegům na poradě.

Markétě nechybělo mnoho, aby se sesypala na podlahu a Michaela začala dostávat úplně popelavou barvu.

Sex obrázky amaterska videa

Scroll to top