Eroticke masaze praha erotické příběhy

eroticke masaze praha erotické příběhy

Mladíček lízá mou mušličku jako školák lízátko. Důkladně a pozorně… jako by se bál, že udělá něco špatně. Chytám ho za vlasy a přitisknu si ho pořádně k sobě. Teď zajíždí do mne… oooh… to je něco! Cítím jak mým tělem probíhají vlny rozkoše… jedna za druhou… nemůžu se toho nabažit! Aaah… Laská můj klín jako pozorný milenec a nevynechá přitom ani ten nejtajnější záhyb. Zakousnu se do sevřené pěsti abych neřičela slastí jako klisna v říji. Tak pojď ke mně, ty můj hřebečku! Sevřu v dlaních jeho úd… je krásně ztopořený, pevný a vztyčený vzhůru.

Podívám se mu do očí a pomalu si vložím jeho mužství do úst. Stáhnu předkožku a objíždím jazykem hladký žalud. Špičkou jazyka najdu uzdičku a hezky si s ní hraju…. Svaly na břiše se mu napínají, v údu cítím jeho puls… Chci ho cítit v sobě… moc ho chci! Pokládám se na záda a on, jako by se to rozumělo samo sebou, si kleká mezi moje nohy a svůj vzpřímený penis namíří přímo do mého klína.

Podává se mi do očí, jako by čekal na můj souhlas, ale jen tím stupňuje naše vzrušení. Cítím jak špička jeho údu rozhrnuje plátky mého pohlaví a noří se pomalu ale nezadržitelně do mé studánky rozkoše. Chvíli setrvá nehybně uvnitř, ale pak se začne pohybovat silně a pravidelně jako píst parního stroje. Křečovitě se chytám lehátka, abych pod těmi divokými nápory nespadla.

Lehá si za mne a já jen nedočkavě nastavuji svůj klín jeho nedočkavému nástroji. Pohladí můj zadeček, chytá mne za bok a… Aaaah!

Naráží si mne na svůj zduřený roubík. Protahuje mi kundičku pravidelnými pohyby, až hlasitě zasténám. Obrátím se na bříško a vystrčím zadeček. Roztáhne mi půlky a vjíždí do mé mušličky plnou parou až po kořen. Cítím ho hluboko v sobě, nemůžu se nabažit té krásy. Projíždí mne pořádně do hloubky, cítím jak se vznáším a nechávám někde v mlhách pod sebou všechny starosti a problémy.

Jsme jen my dva a naše krásné milování. Splynutí dvou těl, která se náhodou potkala ve správný okamžik na správném místě. Cítím jak přiráží stále rychleji a rychleji, připichuje mne svým mužstvím k masážnímu stolu jako motýla. Náhle se ze mne vysouvá a ze sevřených rtů se mu vydere slastný sten. Cítím jak na můj zadeček dopadá sprška žhavé lávy a za ní další a další… Vzrušeně dýchá a jednou rukou mne hladí… Cítím jak mi pramínek mužského semene stéká po mém zadečku do klína.

Snažím se popadnout dech a vtisknout si do paměti ty nádherné okamžiky, které jsem prožila. Ne, nenašla jsem novou lásku. Ale prožila jsem něco, na co budu dlouho vzpomínat. Za celou tu dobu jsme si neřekli ani slovo.

Na rozloučenou jsme se políbili… ale ne jako milenci. Možná zní smutně, že jsme se pak už nikdy neviděli. Ale asi to tak má být. Zbyla nám krásná vzpomínka a vědomí, že i ve smutných časech může člověk zažít něco krásného. Dnes Začátečník Chvilka pro mne Sněžná trojka Tak jak? Kolik je pět krát pět?

Tyto stránky obsahují materiál s erotickou tématikou. Pokud vám nebylo 18 let nebo pokud máte jakýkoli problém se sexuálně orientovanými materiály, prosíme, nevstupujte! You have been denied access to this content. If you feel this is in error, please contact a site administrator. Napište komentář Zrušit odpověď na komentář Komentář Jméno nebo přezdívka Kolik je pět krát pět?

Tady Sopticek ahojky Natko nebo snat Natalko i ja jsem sikovny Já jsem tady Takou "zábavu" si "užvám" častěji než by se mi líbilo. Naučime ne razumem Taky bych si zaskočil něco přečíst Náhodné stránky Striptýz Kdo je lepší? Dvojčata Měření teploty Léčba šitá na míru. Jste dospělí, starší 18 let?

Začal se mých rukou dotýkat. Moje ruce jsou velmi citlivé , takže jsem se musela hodně kontrolovat, abych opravdu neexplodovala. Měla jsem všechno přijímat, ale tohle už bylo trochu moc Teď se mi hlavou honilo spoustu věcí, můj dech byl přerývaný, plakala jsem, nekontrolovatelně jsem se třásla a sevřela jsem pěsti, jako už bych žádné doteky nechtěla.

A to byl ten okamžik, kdy se energie změnila. Byl dobrý důvod k tomu, abych byla jen a pouze v přítomnosti po celou dobu masáže. V tu chvíli jsem si to neuvědomovala, ale když masáž skončila, promluvili jsme si o tom. Po vyvrcholení masáž pokračovala a já jsem se snažila uklidnit jak sebe, tak své dýchání.

Chvíli byla masáž více intenzivní, ale pak zničehonic změnil pohyby rukou. Do té doby byly jemné a jako by hledaly každičké trauma, které potřebovalo uvolnit.

Nové pohyby byly stále jemné, jen rychlejší a trochu víc tlačil. Zničehonic mi to přišlo hrozně sexuální. Jeho ruce do mě začly pronikat, jako když milenec intenzivně prstí mojí vagínu a snaží se mě dohnat ke squirtu nebo k orgasmu. Když jsem se mu s tím později svěřila, říkal, že se snažil nechat vytéct mou Amritu , protože jsem se čím dál tím víc "zavírala".

Údajně mám v sobě opravdu hodně této tekutiny a on se jen snažil ji uvolnit. Cítil, že jsem se ji snažila nějak vytlačit, ale vše, čeho jsem dosáhla, byl maličký výstřik.

Blokovala jsem své tělo, aby se plně otevřelo. Moje zeď se znovu postavila a nic už mi nepřipadalo stejné jako na začátku, takže jsem se rozhodla sezení ukončit. I tak sezení trvalo přes šest hodin, v tu chvíli jsem si to ani neuvědomovala a pak už mi to bylo jedno.

Cítila jsem se úplně vyčerpaná a nemohla jsem se pohnout. Nemohla jsem svou mysl dostat zpátky do přítomnosti. V nějakém bodě jsem prostě ztratila soustředění a zapomněla jsem na lásku a péči, které mi byly dávány. Moje joni se necítila dobře z toho množství tlaku a pobízení. Když masáž skončila, řekl, že bych měla chvíli v klidu ležet a odešel z pokoje. Měl pravdu, doslova jsem se nemohla hnout. Ležela jsem na zádech a snažila si urovnat myšlenky v hlavě a rozebírala jsem sama se sebou to, co jsem právě zažila.

Když jsem s ním pak mluvila o tom zvratu asi v polovině sezení, vysvětlil mi, že jsem mu plně nedůvěřovala a nedokázala jsem se plně otevřít. Říkal, že jsem byla nervózní, protože jsem si nikdy od cizince nenechala masírovat svou joni - že prý je to běžné.

Byla jsem upozorněna, že během následujících pár dní mohu pocítit velké vlny emocí. Ale při jakýchkoliv otázkách prý nemusím váhat mu napsat. Když jsem posléze přemýšlela o tom, co řekl o mých problémech s důvěrou k němu, uvědomila jsem si, že měl pravdu. Také říkal, že je to normální u lidí na první masáži tohoto typu.

Možná půjdu někdy na tuhle masáž znovu, ale jen tehdy, až se budu moci úplně otevřít a plně důvěřovat. On je opravdu úžasný - plný lásky a pomáhá lidem se otevřít a najít jejich štěstí. Tady vidíte, jak "nechat si to udělat" od cizího člověka, přiměje člověka přemýšlet úplně jinak Pokud máte možnost joni masáž zažít, rozhodně neváhejte.

I když se to napoprvé nemusí povést dle vašich představ, otevře vám to mysl na celý život. Už se chystáte na joni masáž? Muži samozřejmě joni masáž asi nevyzkouší, ale za to ve větších městech jako jsou Praha , Brno , Ostrava  nebo Plzeň  mohou vyzkoušet Vajra masáž nebo Lingam masáž.

Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt. Všechny články Erotické povídky Erotické pomůcky Ze světa sexu Pornohvězdy.

Jak jsem byla na holistické masáži vagíny - samotná masáž Čas na masáž Ležela jsem na břiše, přes záda jsem měla přehozený sarong. Prý jsem s ním bojovala Údajně mám v sobě opravdu hodně této tekutiny a on se jen snažil ji uvolnit.

Informace Obchodní podmínky Obchodní podmínky nové Ochrana soukromí Informace o zpracování osobních údajů FAQ Bezpečná internetová seznamka Zásady používání cookie Zabezpečení stránky Sexy erotická fota Erotické pomůcky Seznámení se ženou Seznámení s mužem.

Další služby Provizní systém Gay seznamka Podpora. Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, obrázky a jiné sexuálně explicitní materiály.

Pohladila jsem ji po vlasech, opatrně jsem rozvázala uzel na ručníku, odhrnula jej a položila jsem ji na břicho. Po těle jsem jí rozetřela olej a začala jsem dlaněmi přejíždět po jejím těle.

Víc než kdy jindy jsem dbala na to, aby všechny moje doteky byly jemné. Zajížděla jsem jí prsty do vlasů, promasírovala i dlaně a prsty.

Pak jsem si klekla mezi její kolena, abych se mohla plně věnovat jejím stehnům a pěkně tvarovanému zadečku. Při každém pohybu jsem se čím dál víc přibližovala ke středu a jemně zesilovala tlak pokaždé, když jsem se od něj vzdalovala. Tak se začaly její půlky zlehka otevírat, aby se pokaždé zase schoulily k sobě. Kdybych teď měla pod rukama mužského jako obvykle, namířila bych si to nenápadně k jeho hrázi a cestou bych to pochopitelně vzala přes povrch jeho zadní dírky.

Teprve teď jsem si naplno uvědomila, že jsem vlastně nikdy neměla co do činění s ženským tělem. Naši páni mistři zřejmě přepokládali, že dámy budou chodit jen k masérům mužského pohlaví. Pak jsem si ale řekla, ale co, z téhle strany jsou všichni stejní, a než se k ní dostanu zepředu, něco už si vymyslím…. Při posledním pohybu jsem tedy vedla své dlaně klouzavě po vnitřní straně jejích stehen, ale tentokrát jsem neuhnula do stran.

Špičky mých prstů se tak poprvé dotkly ženského klína… Objela jsem ze stran kolem jejích měkkých oholených polštářků a mírně jsem znervózněla. Pokračovala jsem nahoru přes zadničku až ke konci páteře a pak jsem se velice pomalu vracela stejnou cestou dolů.

Její dech se prohloubil. Pokračovala jsem chvilku stejně, a nakonec jsem zastavila svoje prsty dole po jejích stranách. Lehce jsem stiskla a uzavřela tak její vchod, a potom jsem zase odtáhla obě strany od sebe. Bylo vidět, že je jí to příjemné, tak jsem ještě chvilku pokračovala, pak jsem pohladila oba polštářky konečky prstů, a nakonec jsem se zase vrátila od středu na zadeček a stehna, jako bych tu příjemnou rozkoš, kterou jí to působilo, chtěla pomalu rozetřít do celého jejího těla.

Mé rozpačité obavy způsobily, že jsem trochu protahovala ty chvíle, než ji budu muset otočit na záda. Pak jsem si ale dodala odvahy. Přesunula jsem se zpátky na stranu a překlopila jsem ji přes jednu paži pod hlavou.

Čekalo mě v té chvíli další vzrušující překvapení. Žádný silikon, žádná povislá včerejší krása. Neměla moc velká prsa, ale tak krásně tvarovaná, že i přesto, že ležela, se mi zatajil dech. Její bradavky jako malé růžové korálky čněly odvážně vzhůru. Chloupky měla vyholené jen do bikin a krátce sestřižený zbytek končil přesně tam, kde se její dva měkké a oblé půlměsíčky spojovaly.

Zaměstnala jsem se roztíráním oleje, abych se ubránila nutkání na ni hladově civět. Celý život, už od dětství jsem věděla, že mě přitahují také ženy. Nikdy ne tolik, abych si na nějakou troufla, ale i tak docela dost.

Tahle by však byla schopná prolomit veškerou mou ostýchavost. Zahřátými dlaněmi jsem jí nejprve kroužila po břiše a snažila jsem se přitom vydýchat své překvapení. Pak jsem se chvíli věnovala jejím napjatým ňadrům a občas jsem přitom přejela přes její dekolt a ramena až ke dlaním nebo nahoru k ušním lalůčkům.

Používala jsem ruce až po lokty a příjemné pocity z hlazení jsem tak ještě zvětšila. Znovu jsem se přesunula mezi její kolena.

Když jsem každému kousku věnovala stejnou péči, jaké se jí dostalo ze zadní strany, v duchu jsem se symbolicky pokřižovala a přesunula jsem svou pozornost na její rozkrok. Pozvedla jsem její kolena a uvelebila jsem se pod nimi s nohama na turka a pak jsem si její rozevřené nohy opřela o kolena.

Její roztažená nahota mě na okamžik naprosto odzbrojila. Pár vteřin jsem přemýšlela, co se to vlastně děje, a co teď obvykle dělám s muži, když se přede mnou ocitají v nekonečné bezbrannosti. Ihned jsem se ale vzchopila a rozhodla jsem se popustit uzdu fantazii…. Hladila jsem prsty vnitřní stranu jejích stehen až k tříslům, ale nikdy ne dál.

Hladila jsem znovu její ňadra a břicho až k hranici chloupků, ale ne dál. Rozehrála jsem na jejím těle dráždivou a vzrušující hru a ona brzy pochopila pravidla a pousmála se nad nimi.

Pak jsem zastavila své ruce tak, abych mohla zapřít své malíčky a hrany dlaní kolem dokola celého jejího tajemného království. Tam jsem pak zlehka přitlačila a zatlačila k sobě a od sebe a pak jsem rovnou pokračovala a celými dlaněmi jsem roztáhla všechny její záhyby. Protřela jsem si dlaně a jednu jsem celou plochou dlaně zakryla celý její roztažený rozkrok. Cítila jsem, že olej už nebude třeba. Malou chvilku jsem ji jen tak zahřívala.

Potom jsem začala pohybovat dlaní a ona hluboce a dlouze vzdychla. Kroužila jsem po ní a pak jsem přejížděla nahoru a dolů, zastavila jsem se na jejím pahorku a dlaní jsem popotahovala záhyby kůže do všech stran. Když jsem zvedla dlaň, přejela jsem oběma palci nahoru po měkkých půlměsíčcích a dolů po hebkých a vlhkých vějířcích a zpátky nahoru přes vchod dovnitř do jejího království. Takto jsem kroužila po jejím klíně a tu a tam jsem znovu rozprostírala její vzrušení do celého těla. Mé zaujetí sílilo a sbíralo se k něčemu, co pro mě bylo tak nové a tak nečekaně krásné.

Opřela jsem se dlaněmi o její stehna a prsty jsem nazdařbůh přejížděla a rozevírala ji. Rozkošnicky jsem uvažovala, který prst si vyberu…. Nakonec jsem se rozhodla a koneček jsem jemně zvrtávala do prostoru vchodu do její svatyně. Slastně zasténala a to mě přimělo k odhodlání. Vklouzla jsem prstem dovnitř….

Nikdy jsem netušila, jak je uvnitř teplo a měkko. Já sama si to dělám jen zvenku, a jestli jsem někdy zkoušela zajet prstem dovnitř mezi vlastní nohy, tak už jsem to dávno zapomněla. Vychutnávala jsem si vlahou měkkost a pomalu šmátrala po všech jejích zákoutích. Hlasitě vzdychla a trochu se prohnula v zádech. Levou dlaň jsem jí položila na podbřišek a palcem jsem překryla vše od pahorku klína, přes spojení měkkých závojíčků až po vchod, do kterého jsem zaplouvala prstem pravé ruky, abych tak mohla co nejvíc hřát a masírovat její záhyby.

Přidala jsem další prst, vjížděla jsem do ní středem a přes ztuhlé a překrvené varhánky na přední straně, ven jsem se vracela kolem toho místa s prsty roztaženými.

Bylo jasné, že jí to působí neobyčejnou rozkoš, protože teď už vzdychala bez přestávek, prohýbala se a kroutila. Levou rukou jsem putovala po krásách jejího těla, od prsou přes bříško až na stehna a zase zpátky, jednou přes bradavky a jindy kolem prsou, zatímco jsem stále prsty brázdila měkký prostor uvnitř v ní. Vrátila jsem levou dlaň na její břicho, palec do klína. Jen tak lehce jsem ho tam položila, ale jen to málo stačilo, aby překročila hranici a neodvratně se blížila k vyvrcholení.

Tak já, tak dlouho studující zákoutí lidských duší, jsem byl dokonale rozcupován dívkou, která měla naprosto mimořádný a přesný pozorovací talent. Potřeboval jsem takovou lekci, protože jsem se zcela oddal představě, že neznámou krásku jediným pohledem sbalím a dovedu si jí k sobě na hotel, kde jí vyšukám mozek z hlavy. A to se, jak všichni víme, ve skutečném světě neděje.

Situaci jsem si znovu zanalyzoval a výsledek vypadal následovně. Na krásné dívky si troufnou převážně jen sebevědomí hajzlové, kteří je pak trápí. Takové dívky mají potíže v práci, protože na ně kolegyně žárlí a kolegové sukničkáři jim dávají neustálé nemravné návrhy. A to je také pěkně otravné. Dle všech indicií se jednalo právě o tento případ.

Tady pak platí pravidlo naslouchat, naslouchat a naslouchat. Pohroužen do svých úvah jsem ji málem přehlédl. Jak stála mezi dveřmi a rozhlížela se okolo, byla mnohem krásnější, než na baru.

Rychle jsem se zvedl, šel jí naproti a pomohl jí z letního pláště a položil ho na sousední židli. Byla opravdu vysoká, měřím a oči i ústa jsme měli v jedné rovině. Ale my se neznáme, viď? Někoho jsi mi připomněl, ale teď vím, že jsem se spletla. Možná ti skutečnost, že mě neznáš, pomůže. A protože potřebuješ mluvit právě dneska, právě teď.

Proto jsi sem také přišla. Chtěla jsem splnit slovo a omluvit se a jít domů. Vůbec ani trošku nevypadala na to, že má sílu někam jít. Na mě se ani nepodívala, koukala na zem a na stůl. Otočil jsem se ke své božské neznámé, nasadil trošku hlubší hlas a řekl jí: Kluci, kteří se o tebe zajímali, byli vždy krásní a hodně silní.

Většinou šéfovali nějaké partě a ne vše, co dělali, bylo košer. Jenže i když tě milovali, tak ti ubližovali. Měli jiné holky, nadávali ti a také i nějaká facka přiletěla, ale tu sis podle sebe vždy zasloužila. A právě dneska se stalo to, proč jsi smutná.

Zvedla oči, prohlížela si mě a zadíval se mi zpříma do očí. Sáhla po cigaretě, já jí zapálil, sáhl jsem po své cigaretě, a zapálil si jí také. Vyfoukl jsem oblak dýmu, podíval se jí znovu do očí, ona můj pohled vydržela a potichu se zeptala: Co mi o mě ještě můžeš říct? Do této atmosféry se zcela neslyšně a jakoby z jiné sféry zhmotnily dvě sklenky vína.

Využil jsem možnosti odkladu, sáhl po skleničce a během krátkého doušku si připravil, co budu říkat. Jsi vdaná, krátkou dobu. A nejsi v manželství šťastná. Je nudné, ubíjí tě a nevíš, co dělat. Dívky, které mají divoké partnery a jsou ve vztahu týrané, tak jsou přivyklé na určitou hladinu adrenalinu a stresorů a tělo si je i v klidném a vyváženém vztahu nemilosrdně žádá.

To proto, že jim vše ostatní bez adrenalinu přijde jednotvárné a fádní. Je mi 39, jsem tu pracovně, jsem ženatý a už 4 roky s manželkou nežiju. Pomáhám jí, starám se o domácnost i děti, neodstěhoval jsem se, ale žít s ní nemůžu.

Přesně dnes to jsou dva roky, co se mi zabil přítel v autě. Byl úplně takový, jak jsi říkal. Milovala jsem ho, dýchala bych za něj a on mi odešel. Sáhl jsem pro papírový kapesník a podal jí ho. Utřela si oči, poděkovala a zkusila se na mě usmát. Já pozorně naslouchal, občas něco doplnil a Káťa se začala čím dál častěji smát a to i docela nahlas. Na diskotéku pomalu začali chodit hosté, pár stolů už bylo zcela obsazených.

Najednou začala být Katka nervózní. Je mi s tebou hezky a zcela sobecky bych se s tebou rád aspoň opil. Jedině snad u tebe na pokoji bude bezpečí. Pokud toho však podle nezneužiješ. Dojdu zaplatit a koupím i něco k pití. Dvě lahve bruta, ok? A tyčinky nebo co tu mají k jídlu. Tak další krásná dívka, která si dnes chce se mnou potykat. Co to jen je za divnou noc a co tohle za město? A hlavně jí neubliž, to bych pak po tobě šla já.

Něco ti nechám v kuchyni nandat, abyste mi neumřeli hlady, hrdličky. Přišli jsme na pokoj, nalili si skleničku a podívali se, co jsme dostali k jídlu. Sýry, rostbeaf a hroznové víno. A barmanka tě zná, říkala ti Ketty a vyhrožovala mi, že mě zabije a pak mi přinesla tohle.

Někdy to udělá, ale jen pro své nejlepší kamarády. Pro mě by to asi neudělala. Nějak se mi nechce věřit, že tu jsi poprvé. Zamluvil jsem to a opravdu jsme si bezvadně povídali o všem možném, i o jejím manželovi, a že si ho vybrala sama, aby unikla z dosahu společnosti lidí, ze kterých se rekrutovali její partneři.

Políbil jsem jí a ona mi šla ochotně svým jazykem vstříc. Svlečená vypadala absolutně dokonale. To snad ani nebylo možné, jak moc jí to slušelo. Pas, boky, ta úžasná pevná ňadra, bradavky zvoucí k zulíbání a klín, bože ten nádherný klín a pevný zadeček! Matko přírodo, tohle dílo se ti opravdu podařilo dokonale! Vzájemně jsme se mydlili a hladili a najednou se to stalo. Já byl vším tak konsternován, že prostě nic. Jednou se mi to už stalo, všechno s tou dívkou jinak fungovalo, jenom sex ne.

Měl jsem potíž, aby se mi s ní postavil, přitom udělat s jinou pět čísel nebyl žádný problém. Ale tady, teď a s Katkou? Kdo mě to trestá a za co? Katka mi ho vzala znovu do ruky a samozřejmě vůbec žádná odezva. Řekla pro mě strašlivou větu: Tak, a je vymalováno. Zkusil jsem aspoň něco říct: Je mi s tebou moc hezky a nechci, aby to bylo jen o této noci.

A nechci nahradit tvého muže. Přeji si, abys byla víc šťastná, a když tomu napomůžu já, budu šťastný také. Začala mě vášnivě líbat a v tu chvíli se to zlomilo. Nastoupila tak pevná erekce, že to až bolelo. Nasadil jsem ho na krajíček, aby pomalu otevíral její vlhkou lasturku. Když tu nadzvedla pánev, chytila mě za zadek a prudce se na mě nabodla.

Začal jsem přirážet jak o život. Byla těsná tak akorát, přizpůsobila se mým rozměrům úplně dokonale. Kátě se začal zrychlovat dech a na hrudi se objevily rudé skvrny, ještě párkrát jsem přirazil a přišlo to na nás oba, byla při tom krásně hlasitá.

Tak dokonale sladěné orgasmy a na poprvé, to bylo zcela nečekané. Začal jsem jí lízat poštěváčka a strčil prst do její vystříkané kundičky. Jenom jeden prst a byl tam hodně natěsno. Druhý tam šel už hůř. Jak jsem se do Katky vůbec dostal? Během chvilky se mi krásně udělala do pusy a mě stál a dožadoval se své další části rozkoše. Zvedl jsem se z jejího promáčeného klína a začali jsme se znovu hladit a líbat.

Střídali jsme něžné i tvrdé milovací polohy, já se udělal snad šestkrát a Káťa aspoň dvakrát víc. Takovou souhru při prvním milování jsem ještě s žádnou nezažil.

Jako bychom byli jeden pro druhého připraveni a vše se naším spojením naplnilo. S hrůzou jsme zjistili, že jsou 4 hodiny. Tři hodiny milování v kuse, a oba jsme ještě chtěli. Asi po čtvrté naší promilované a propovídané noci mi přišlo, že tohle nemůže Káťu uspokojovat. Že si sice ve všem rozumíme, že v posteli mi to přijde, že to je více než ok, ale já nejsem bůh ví jakej, a že by potřebovala někoho lepšího. A také se to stalo. Napsala, že by bylo lepší náš vztah ukončit.

Protože jsem to čekal, odpověděl jsem, že rozumím, miluji jí a že navždy zůstane v mém srdci. Po týdnu zavolala, že mě musí vidět, že to nejde být rozejitý. Takhle jsme se rozešli mockrát. Několikrát jsem to skončil jako první já. Pak jsme zjistili, že máme úplně shodné myšlenkové pochody.

Že je všechno moc hezké, ale že to přece toho druhého nemůže bavit. Po asi třech a půl letech však přišel jiný, tentokrát skutečný problém, který skončil naším nuceným rozchodem. V Katce jakoby někdo otočil přepínač a z kluka se stala dámou. Začala toužit po dítěti. Za takové situace bylo příliš nebezpečné pokračovat v našem vztahu. Vysvětlili jsme si to, a protože nás bavily naše rozmluvy, dlouho po tom jsme si ještě volali.

Pak psali, až nakonec vše skončilo u přání k svátku a narozeninám. Před čtrnácti dny jsme si také asi po půl roce vyměnili pár zpráv. Jak se domluvený termín blížil, byl jsem čím dál tím víc nervózní. Nenapsal jsem Kátě od naší randící SMS jedinou zprávu a od ní také nic nepřišlo. Byly dva dny před naší domluvenou schůzkou a já vzal do ruky mobil, abych jí napsal, zda vše platí, když tu od ní přišla následující zpráva:.

Jen je poslední dobou první třída plnější a plnější. Odkaz přišel, provedl jsem rezervaci, potvrdil jí a tady je záznam z naší konverzace ze dne našeho setkání:.

Moje rozbouřené hormony a také svědomí se uklidnilo. O nic přece nepůjde, dva stáří kamarádi se potkají, vypijí sedmičku vína, zavzpomínají, zasmějí se, ukážou si fotky v mobilu, dají si pusu a zase se rozjedou. Uklidněn jsem absolvoval poslední pracovní jednání a vydal se na vlak. Ubytoval jsem se a šel koupit něco k jídlu a pití na noc. Pak jsem na pokoji ještě chvíli pracoval a s blížící se desátou můj klid mizel kamsi do nenávratna. V devět jsem už nemohl dál pracovat a šel do lobby na víno.

Pozoroval jsem místní cvrkot a vzpomínal na chvíle, které jsme spolu prožívali, na to, jak jsem jí vařil a co vše měla ráda, a jak vše bylo úžasné a jedinečné.

Už uplynula desátá, zůstal jsem v lobby sám, servírka poklízela, a já očima sledoval dveře, kudy měla Káťa vstoupit. Vtom jsem zezadu uslyšel známý hlas, jak na mě volá: Já byl jak u vytržení, těch osm let a dítě na ní nebylo vůbec poznat, vypadala úplně přesně tak jako tenkrát, když jsme se viděli naposledy.

Obejmul jsem jí, políbil, a zeptal se, jestli chce nejdřív posedět v lobby nebo jít rovnou nahoru. Celou cestu jsme prokecali. Připomínalo mi to scénu z filmu Eva tropí hlouposti, kdy Nataša Gollová neustále poskakuje a mluví a mluví a já taky mluvil a mluvil, až jsme si sedli na pokoji a shodně konstatovali, že jsme se viděli naposled včera.

Teda já zešednul až hrůza. Káťa se však nezměnila ani trochu. Při našem povídání jsme si prohodili role. Ona byla mým mentorem, ona správně pojmenovávala věci a události, které jsem ve svém aktuálním a ne moc šťastném vztahu prožíval a já žasnul, jakých pokroků dosáhla. Já myslel, že si povídáme ještě kratší dobu, něco přes půl hodiny. Zvážněla, podívala se na mě, a její slova mi úplně vyrazila dech: Jak jsme spolu skončili, tak bych asi i chtěla, ale nabídky nepřicházely.

Byla jsem manželovi celou dobu úplně věrná. Když tu spolu jsme, a když si povídáme, co všechno musíme zvládat, tak si uvědomuji, že ani jeden z nás nemá čas na sebe. Něco, co by ho nabilo, udělalo šťastnějším. Potřebujeme myslet taky někdy jenom na sebe. Kleknul jsem si k její židli a začal jí líbat.

Téměř beze slov jsme jeden druhého svlékli a šli do obří sprchy. Má reakce byla oproti našemu premiérovému milování okamžitá. Stoupnul jsem si k ní zezadu, nechal jí vodu stékat na ňadra a bříško a objímal jí a hladil. Tu udělala jemný pohyb pánví a ani nevím jak, byl jsem v ní. Výhoda jejích předlouhých nohou, kdy jsme vše měli tam, kde to má být, a taková poloha byla naprosto slastná. A Káťa byla úplně stejně těsná, jako tenkrát. Pokračoval jsem v hlazení a líbání její nádherné šíje a ramen.

Pomalu jsem zrychloval, a Káťa začala krásně sténat. Naše spojení bylo nepopsatelně nádherné, opět jsme se udělali oba najednou. Utřeli jsme se a utekli do postele. Nemohl jsem se jí nabažit, střídali jsme polohy, já se udělal dvakrát a stále jsem neměl dost. Udýchaní jsme si nalili skleničku a pohled na hodiny nás znovu šokoval. Já myslel, že uběhlo snad deset, patnáct minut a my promilovali skoro dvě hodiny!

Sexuální paměť bývá krátká, a přiznávám, že nevím, co vše se dělo, aby se ty dvě hodiny vyplnily. Zbývající čas utekl stejně rychle, ještě že jsme si nastavili budík.

Hlava mi to už nebrala. Bylo to náročnější, ale cítil jsem se jako po delším, půlhodinovém milování, ne jako po maratónu, který jsme podle hodin museli absolvovat.

JOZEFINA EROTIKA BRNO

Masér mě začal masírovat, začal od vrcholku hlavy a skončil až na mých prstech na nohou. Nejprve masíroval přes sarong, a pak, jak stále pokračoval, odkrýval kousek po kousku, dokud ho nezvedl úplně celý. Pak ho přeložil a přehodil přes celé mé tělo. Přišlo mi, jako by moje tělo od hlavy až k patám pokrýval závoj, který mé tělo hladil.

V průběhu masáže jsem se musela koncetrovat na dýchání, jak jsem již popsala v minulém díle. Správné dýchání a zůstat v přítomnosti - to bylo mým úkolem. Může se to zdát jako jednoduchý úkol, ale ve skutečnosti to tak vůbec nebylo, byla to docela výzva. Přijmi je, když budeš cítit, že se blíží. Jelikož jsem se cítila moc dobře, moje mysl začala cestovat na stejně pěkné místo.

Neustále jsem si tedy musela připomínat, že musí zůstat v přítomnosti a nesmí bloudit. Cítila jsem každičký bohyb jeho prstů.

Cítila jsem jejich jemné tření, jak cestovaly všude po těle. Občas jsem na své kůži pocítila teplý proud tekutiny - byl to olej , který byl nádherně příjemný a měl úžasnou teplotu. Nedá se to popsat slovy. Skoro jsem chvílemi pochybovala, že na mě ten olej vylívá, spíše se mi zdálo, jako by se tam jen tak objevil z nitra mého těla a volně tekl pod jeho prsty.

Společně s tím jsem také cítila studený sprej. Úplně jsem se ale zapomněla zeptat, co to bylo, protože moje mysl byla plná jiných myšlenek. V tuto chvíli jsem byla požádána, abych se přetočila na záda. Takové potěšení, že jsem skoro zapomněla, že mě někdo masíruje, jen jsem si užívala všechny ty nádherné pocity, které mi v tu chvíli mé tělo přinášelo.

Poté se mě zeptal, jestli může začít s masáží mojí joni vagíny. Dala jsem mu svůj souhlas a on začal. Masáž začala spousty a spousty laskavými doteky vnějšku a mazlením. Všude kolem mojí joni proudila velká spousta oleje. Nikdy jsem nepoužívala olej jako lubrikant, tudíž jsem dostala trochu strach, když ho použil i dovnitř. Nechala jsem ale obavy ustoupit, protože jsem musela zpátky "do přítomnosti". Nikdy jsem neměla šneka ve vagíně, a tak nevím, jestli jeho prsty měly vzbudit ten dojem, nebo co tou větou, že si budu připadat jako se šnekem ve vagíně, vlastně myslel.

Překvapilo mě, jak dobře jsem se cítila. Vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, že cizí člověk, kterého jsem před několika málo hodinami ještě vůbec neznala, najednou dává prsty do mé joni a nad tím, jestli je v tom nějaký sexuální podtext nebo ne.

Nejsem někdo, kdo by nechal někoho cizího do sebe strkat jeho prsty, navíc je to nehygienické, krom jiného jsou třeba špinavé Ale musela jsem to všechno nechat být Moje soustředění se prohlubovalo a náhle jsem ve své mysli uviděla tvář někoho známého. Bylo mi s ní příjemně, tak jsem její "zjevení" přijmula do své mysli. Všechno se náhle dramaticky zintenzivňovalo. Cítila jsem, že se otevírám a energie roste a roste a Jeden z nejsilnějších orgasmů , které jsem kdy měla, byl na světě.

Energie tohoto orgasmu ale byla něco, co jsem ještě nikdy předtím nepocítila - byl to spíše orgasmus energie než potěšení. Samozřejmě v něm bylo i potěšení , ale bylo odlišné od toho, které zažiji z pouhého sexuálního styku. Orgasmus putoval z mého nitra k mým rukám, nohám a hlavě. Většina té energie šla do rukou a dlaní.

Připadalo mi, jako by mé ruce měly explodovat a stát se z nich tisíce maličkých kousků nebo jako by z mých prstů měly za chvíli střílet blesky a byla jsem touto energií ohromena. Začal se mých rukou dotýkat. Moje ruce jsou velmi citlivé , takže jsem se musela hodně kontrolovat, abych opravdu neexplodovala.

Měla jsem všechno přijímat, ale tohle už bylo trochu moc Teď se mi hlavou honilo spoustu věcí, můj dech byl přerývaný, plakala jsem, nekontrolovatelně jsem se třásla a sevřela jsem pěsti, jako už bych žádné doteky nechtěla. A to byl ten okamžik, kdy se energie změnila. Byl dobrý důvod k tomu, abych byla jen a pouze v přítomnosti po celou dobu masáže. V tu chvíli jsem si to neuvědomovala, ale když masáž skončila, promluvili jsme si o tom.

Roztahuji nohy abych uvolnila místo a… Anooo… to je nádhera. Mladíček lízá mou mušličku jako školák lízátko. Důkladně a pozorně… jako by se bál, že udělá něco špatně. Chytám ho za vlasy a přitisknu si ho pořádně k sobě. Teď zajíždí do mne… oooh… to je něco! Cítím jak mým tělem probíhají vlny rozkoše… jedna za druhou… nemůžu se toho nabažit! Aaah… Laská můj klín jako pozorný milenec a nevynechá přitom ani ten nejtajnější záhyb.

Zakousnu se do sevřené pěsti abych neřičela slastí jako klisna v říji. Tak pojď ke mně, ty můj hřebečku! Sevřu v dlaních jeho úd… je krásně ztopořený, pevný a vztyčený vzhůru. Podívám se mu do očí a pomalu si vložím jeho mužství do úst. Stáhnu předkožku a objíždím jazykem hladký žalud. Špičkou jazyka najdu uzdičku a hezky si s ní hraju…. Svaly na břiše se mu napínají, v údu cítím jeho puls… Chci ho cítit v sobě… moc ho chci! Pokládám se na záda a on, jako by se to rozumělo samo sebou, si kleká mezi moje nohy a svůj vzpřímený penis namíří přímo do mého klína.

Podává se mi do očí, jako by čekal na můj souhlas, ale jen tím stupňuje naše vzrušení. Cítím jak špička jeho údu rozhrnuje plátky mého pohlaví a noří se pomalu ale nezadržitelně do mé studánky rozkoše. Chvíli setrvá nehybně uvnitř, ale pak se začne pohybovat silně a pravidelně jako píst parního stroje. Křečovitě se chytám lehátka, abych pod těmi divokými nápory nespadla.

Lehá si za mne a já jen nedočkavě nastavuji svůj klín jeho nedočkavému nástroji. Pohladí můj zadeček, chytá mne za bok a… Aaaah! Naráží si mne na svůj zduřený roubík. Protahuje mi kundičku pravidelnými pohyby, až hlasitě zasténám. Obrátím se na bříško a vystrčím zadeček. Roztáhne mi půlky a vjíždí do mé mušličky plnou parou až po kořen. Cítím ho hluboko v sobě, nemůžu se nabažit té krásy.

Projíždí mne pořádně do hloubky, cítím jak se vznáším a nechávám někde v mlhách pod sebou všechny starosti a problémy. Jsme jen my dva a naše krásné milování. Splynutí dvou těl, která se náhodou potkala ve správný okamžik na správném místě.

Cítím jak přiráží stále rychleji a rychleji, připichuje mne svým mužstvím k masážnímu stolu jako motýla. Náhle se ze mne vysouvá a ze sevřených rtů se mu vydere slastný sten. Cítím jak na můj zadeček dopadá sprška žhavé lávy a za ní další a další… Vzrušeně dýchá a jednou rukou mne hladí… Cítím jak mi pramínek mužského semene stéká po mém zadečku do klína.

Snažím se popadnout dech a vtisknout si do paměti ty nádherné okamžiky, které jsem prožila. Ne, nenašla jsem novou lásku. Ale prožila jsem něco, na co budu dlouho vzpomínat. Za celou tu dobu jsme si neřekli ani slovo. Na rozloučenou jsme se políbili… ale ne jako milenci. Možná zní smutně, že jsme se pak už nikdy neviděli. Ale asi to tak má být. Zbyla nám krásná vzpomínka a vědomí, že i ve smutných časech může člověk zažít něco krásného. Dnes Začátečník Chvilka pro mne Sněžná trojka Tak jak?

Kolik je pět krát pět? Tyto stránky obsahují materiál s erotickou tématikou. Pokud vám nebylo 18 let nebo pokud máte jakýkoli problém se sexuálně orientovanými materiály, prosíme, nevstupujte! You have been denied access to this content. If you feel this is in error, please contact a site administrator.

Napište komentář Zrušit odpověď na komentář Komentář Jméno nebo přezdívka Kolik je pět krát pět? Tady Sopticek ahojky Natko nebo snat Natalko i ja jsem sikovny Já jsem tady Takou "zábavu" si "užvám" častěji než by se mi líbilo.

Naučime ne razumem Taky bych si zaskočil něco přečíst Náhodné stránky Striptýz Kdo je lepší? Dvojčata Měření teploty Léčba šitá na míru.

: Eroticke masaze praha erotické příběhy

NEZNY SEX DRAHOMIRA JUZOVA Dlouha videa c gynekologie video
Společná masturbace ceske herecky nahe 723
SWINGER PARTY BDSM PRAKTIKY Chvíli byla masáž více intenzivní, ale pak zničehonic změnil pohyby rukou. Aby všechno zvládla, napsala si na fakultní nástěnku pornodo chlupate zeny, že shání doučování. Dlouho se prohýbala a kroutila, cítila jsem však, že jí docházejí síly. Sedl jsem si ob stoličku vedle ní a ani se na ní nepodíval. Tahle by však byla schopná prolomit veškerou mou ostýchavost. Po přečtení celé povídky se prosím přihlašte, popřípadě proveďte registraci. Pootevřu oči a vidím jak si mne prohlíží.
Chlupate zeny odpaneni 799
Eroticke masaze praha erotické příběhy A nechci nahradit tvého muže. Párkrát jsem se nadechl a zhluboka vydechl, abych nalezl ztracenou rovnováhu. Rozesmála se a s plamínky, které jí tančili v očích, mi vesele odpověděla: Zvedl jsem se z jejího promáčeného klína a začali jsme se znovu hladit a líbat. Zkusil jsem aspoň něco říct: Místo odpovědi vytáhla z kabelky diskrétní obálku a položila ji na stoleček, kam si odkládám klíče. Masér si lehl na lehátko a já na něho nasedla zády k jeho tváři.

SEXÍK EROTICKE SLUZBY PARDUBICE

Czech casting denisa sex eroticka seznamka

Scroll to top