Roztáhla nohy mrdani do zadku

roztáhla nohy mrdani do zadku

Ríša jí líbal a laskal prsa a olizoval tvrdé hroty bradavek, zatímco mu Věra honila tvrdý ocas. Adéla se v úkrytu zachvěla. Takový dlouhý péro už dlouho neviděla! A podvědomě si vjela rukou mezi nohy a začala se sama uspokojovat. Ten jí jen roztáhl půlky od sebe a zatlačil ho do mokrý kundy.

Adéla viděla, jak ta dlouhá tvrdá kláda pomalu mizí mezi půlkami vzdychající sestry. Pak ji začal rytmicky šoustat a Věra stupňovala své sténání. Ríša dál tvrdě přirážel, dokud ji čárou spermatu nezkropil záda a zadek. To už Adéla neviděla. Byla tak vzrušená, že se rychle vytratila domů a v pokoji se rychle dodělala jedním ze svých vibrátorů, kterých si za ta léta samoty pořídila.

Sex jí totiž chyběl úplně ze všeho nejvíc. To ještě musela v noci odvedle poslouchat zvuky milování, vzdychání, sténání, vrzání a narážení postele do zdi při jejich hrátkách, dokud se neodstěhovali a nepořídili vlastní domácnost.

Adéle tak zbyly jen představy a sbírka vibrátorů, které ji nahrazovaly krásný tvrdý ocas švagra. Setkání sester se pak omezovalo jen na občasné návštěvy, ale to už se Adéla musela přetvařovat a na sestru se nuceně usmívat.

Ta přitom nic netušila a jako dřív sestře sdělovala některé pikantnosti z intimního života. Třeba, že Ríša má rád tvrdý a nespoutaný sex plný vulgárních výkřiků. Mě to moc nebere, ale někdy mu to dopřeju, ať se vyřádí. Pak mám ale kačenu celou bolavou. Adéla cítila, jak je mokrá, už jenom z té řeči. Omluvila se a na záchodě se rukou dodělala a ještě zčerstva začala spřádat svůj plán. A tak se jednoho víkendu ohlásila na návštěvu a Věra byla velmi překvapená z její přeměny.

Adéla na sobě zapracovala a vrátila se do let, kdy si byly se sestrou k nerozeznání podobné. A tak, když se Ríša vrátil z práce, v obýváku seděly dvě Věry. Oblečeny ve stejných šatech se usmívaly nad jeho překvapením a jedna pronesla: Ríša váhavě přistoupil k jedné Věře. Pozorně si ji prohlédl, naklonil se k ní a rozpoznal parfém, který ji dal k svátku.

Jenže stejnou vůni měla i ta druhá. Prsty jemně přejížděl po tváři té, které se mu zdála více povědomá. Sjel ji po krku mezi rozepnuté knoflíčky košile a pak si dodal kuráže a v dlani jemně stiskl ňadro. Prohmátl ji obě prsa v dlaních a šel to zkusit ke druhé. Ta si prsa nechala osahat taktéž bez problému, ale Ríša byl stále na vážkách.

A večer skončili u vína v humorném povídání. Druhý den Adéla připravila pohoštění, láhve vína a překvapeným manželům sdělila, že s nimi chce tak oslavit blížící se narozeniny. Večer se pak vyvíjel přesně podle Adéliných představ. Lehce opilé Věře vhodila do vína sedativa a Ríša byl taky brzo zmožen, že se mu dvě stejné ženy pletly a nevěděl, která je která.

Jeho chtivé ruce rejdily po těle Adély, která se mu sama nabízela. Nakonec Věra padla na zem a hluboce usnula. Pak se vrátila a se slovy: Nenech mě čekat dlouho.

Ríša na sebe nenechal dlouho čekat. Prošel koupelnou a pak vešel do ložnice. Sama jsem ji uložila. Rukou ji vykasal noční košilku a zasunul ji ocas mezi nohy. Tak rychlý nástup Adéla nečekala a jen hekla, když do ní prudce vnikl. Nešetři mě a pořádně mi udělej mi to! Oprcej mě jako kurvu! Ríša se vzepjal na rukách a tvrdými přírazy do ní hluboko vnikal. Adéla v téměř nepřerušovaném sténání vyrážela sprostá slova: Poševní stahy Ríšu přivedly na vrchol a ten jí s táhlým zaúpěním pumpoval dávku semene hluboko do dělohy.

Adéla však ještě neměla dost. Hned se na něj vrhla a začala ho kouřit. Něžně a přitom pevně ho svírala rty a sála, rukou ho svírala u kořene a honila a v polibcích sjížděla po ocase po koule, které líbala a lízala a zase se vracela zpátky. Brzy mu tvrdě stál, a tak změnili polohu. Poklekl ji mezi nohy a hned ji začal lízat.

Adéla doširoka rozevírala nohy, a když jí mnul mezi rty klitoris, začala ho tahat za vlasy a tlačila mu hlavu do klína. Když se Ríša nabažil lízání, znovu na ni nalehl a ocas s mlasknutím zmizel v houštině jejího klína. Začal rytmicky přirážet a rukou ji mačkal prsa s krásně naběhlými bradavkami. Zezadu to přímo zbožňovala, ač už dlouho nezažila, jaký to je. Tvrdě ji ho tam hned zasunul a přirážel, až začala slastně funět.

Omrdej mě jak děvku! Vystříkej mi díru semenem. Chci to…musíš mě to udělat! Za ty roky, co to tady sleduju Tě moc chválím. Tyto stránky hodně upadají,dva tři příspěvky za den Kdo nešukal cikánku není chlap…a kdo jo je prase. Kdo nešukal cikánku, není chlap. Kdo jí šukal 2x to už je prase. Tyhle domluvený videa s agentem už mi lezou na nervy.

To by ho měl zesranýho až po kořen…!!! Je to kus pěkné Romky Cikanky miluju Romky jsou krásné a tato ta je. Nešlo by její číslo na tel nebo něco hci jse sní domluvit a kalhotky od Romky to je ono vuničkaz buchty.

Leave this field empty please: Cikánce ze zastávky ho strčil do zadku a pak do pusy. Zařazeno do Fuck Zone uživatelem admin Štítky: Podobná videa Agent obtáhnul cikorku Šoustání mladé cikánečky Nový rychlý prachy Za prachy roztáhla nohy v přírodě Prý manažerka.. Public agent už chodí do akce ve dvou.

duben Ten jí jen roztáhl půlky od sebe a zatlačil ho do mokrý kundy. „Hrozně rád si hraje na znásilnění, že mě mrdá oddanou a pokořenou. Adéla doširoka rozevírala nohy, a když jí mnul mezi rty klitoris, začala ho tahat za vlasy a tlačila mu hlavu do hekla Adéla, jak se jí ocas tak naráz zabořil do zadku. Agent obtáhnul cikorku · Šoustání mladé cikánečky · Nový rychlý prachy · Za prachy roztáhla nohy v přírodě · Prý manažerka.. Public agent už chodí do akce ve. říjen Její nový Trýznitel jí mrdal do krku tak hrubě,že se modlila,aby byl druhý muž jí postavil zády k němu,pak jí nadzvedl,pán jí roztáhl nohy a tvrdě si slast ze šukaného zadečku,který pomalu povolil oba dva ji mrdali tvrdě. Neon club praha eroticke sluzby liberec

Roztáhla nohy mrdani do zadku

Píchalo to do nohou a jak pode mnou ujíždělo padl jsem na hromadu několikrát bolestivě celým Přestaň, teď se otoč a ukaž mi prdel" Otočil jsem se k němu zády a musel se předklonit a rukama si roztáhnout půlky. Strčil jsem si konec hadice do zadku a on začal nalívat vodu. Chvíli mě takhle mrdal a pak ze mě vyjel. duben Vyrvu ti jazyk a narvu ti ho do prdele, ty uřvané prase! Jeho zadek pleskl zpět na lavici. Hraje si to na pana managera, pak to jde na hajzl a vydrápe to do dveří píču. O to přece jde. O nic jiného. Mrdat! podlahu, posadila se, roztáhla nohy a s pohledem upřeným na své dílo si vrazila dva prsty do kundy. duben Cikánce ze zastávky ho strčil do zadku a pak do pusy cikánečky · Nový rychlý prachy · Za prachy roztáhla nohy v přírodě · Prý manažerka.

MASÁŽ PENISU EROTICKE WEBKAMERY

Scroll to top